Moderní business hotel i pro náročné

V průmyslové zóně města Bystřice nad Pernštejnem se nachází náš moderní Ala hotel. Jedinečný servis pro naše klienty, moderní styl architektury, profesionální poskytování služeb jsou důvody, pro které se vyplatí ubytovat v příjemném prostředí Vysočiny.

Celoročně můžete přijít a ubytovat se momentálně v šesti pokojích s kapacitou 12 lůžek. Pokoje jsou 2-lůžkové. V každém pokoji se nachází buď manželská postel nebo dvě oddělená lůžka. Každý pokoj nabízí i velkou LCD televizi, trezor, minibar, čajový a kávový set. Součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem, fénem a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi internetové připojení.

U nás se budete cítit opravdu fantasticky i díky snídaně formou bufetu. Klidně si u nás odložíte Vaše lyže. Nabízíme i možnost platit kreditní kartou nebo praní a žehlení prádla ve vlastní hotelové prádelně. Na recepci Vám můžeme zajistit dovoz a odvoz taxíkem do naší restaurace zdarma. V restauraci nabízíme i možnost pořádání školení a konferencí. Po dohodě předem Vám připravíme cestovní dětskou postýlku. Parkování vozidel je zajištěno na hotelovém parkovišti, které je hlídané kamerovým systémem a závorou.

Díky poloze našeho ubytování si můžete dopřát procházku přímo do centra. Podívat se dá Ubytování Depozit - Muzeum Veterán Tatra klubu, Zřícenina hradu Aueršperk i Rozhledna Karasín. Zábava je ideální v lanovém parku Domanín nebo Strašidelném zámku Draxmoor. Nevynechejte ani prohlídku Hradu Pernštejn nebo koupání na přehradě. V zimě je lyžování fajn na Sjezdovke Karasín i svazích středisek Ski areál Kovářová a Ski areál Nutrie.