Rekreačný rezort na brehu rybníka

Rekreační domy Amenity Resort Česká Kanada v městě Nová Bystřice, v okrese Jindřichův Hradec. Resort se nachází na břehu Mnišského rybníka, v blízkosti rybníka Novobystřického. Město leží na západním okraji České Kanady, na hranici s Rakouskem, nedaleko CHKO Třeboňsko.

Během celého roku se můžete ubytovat v resortu, který tvoří 16 rekreačních domů, osm z nich vhodných pro 4 osoby a dalších 8 je určených pro 6 hostů. Domy se odlišují výměrou i dispozicí, vybavení je však stejné nebo podobné. V menším typu domků naleznete dvě 2-lůžkové ložnice, ve větším typu tři 2-lůžkové ložnice. Obývací místnost je ve všech domech zařízená televizí, pohovkou i jídelním stolem. Kuchyň je prostorná a kompletně vybavená pro přípravu vlastních jídel, k dispozici je Vám keramická varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, chladnička s mrazákem i myčka nádobí. V každém domě najdete minimálně jednu koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a také samostatnou toaletu, v některých domech se nacházejí dvě toalety, případně i dvě koupelny.

Ke každému domu náleží vlastní terasa s posezením, kde je možné využít i gril. Součástí domu je vždy i místnost vyhrazená pro úschovu sportovního vybavení. U každého objektu se nachází i jedno parkovací místo. V areálu resortu najdou děti hřiště s pískovištěm, prolézačkami, houpačkou i skluzavkou. K resortu náleží i golfové hřiště s restaurací vzdáleno necelé tři kilometry.

Cyklistika nebo turistika? Cokoliv preferujete, čekají tu na Vás značené trasy, které Vás zavedou na zajímavá místa. V okolí obce natrefíte také na naučnou trasu Graselovy stezky se šesti okruhy. Město se stará i o možnosti sportovního vyžití (tenis, golf, bowling, minigiolf). Doporučujeme Vám výlet do Jindřichova Hradce, kde můžete navštívit zámek, v aquaparku si děti užijí tobogany a dospělí wellness. Oblíbeným zážitkem je jízda vlakem po úzkokolejné železnici nebo návštěva Slavonic, kde si vyrobíte vlastní keramické suvenýry. Letní horka si zpříjemníte koupáním v okolních rybnících, případně můžete zajít na koupaliště v Dačicích. Součástí aktivní dovolené by měl být i relax, ten si užijete v lázních v Třeboni.