Příjemné ubytování v Krkonoších

Apartmán 321 je situován v klidné části vesničky Lánov u Vrchlabí. Výborná poloha apartmánu v centrální části Krkonoš je zárukou aktivní dovolené v každém ročním období.

Krásná okolní příroda Krkonoš nabízí bohaté možností turistických tras i cyklostezek. Za návštěvu stojí rozhledna Žalý, zámek s parkem ve Vrchlabí a děti jistě potěší návštěva ZOO Dvůr Králové. Léto láká k vodě a v okolí najdete několik přehrad, například Labská a Les Království. Blízko to máte stejně na koupaliště Kačák (5 km) a Mříčná (17 km) a také do aquacentra Janské Lázně, kde se můžete koupat celoročně. V lyžařské sezóně máte na výběr z mnoha lyžařských středisek v okolí. Jedny z nejbližších jsou Family Skiareál Dolní Dvůr (5 km) a Černá Hora - Černý Důl (8 km). Oblíbené lyžařské středisko Špindlerův Mlýn je vzdáleno jen 25 minut jízdy autem.
 
Během celého roku Vám nabízíme k pronájmu útulně zařízený podkrovní apartmán s kapacitou pro 4 - 5 osob, který je ideální pro ubytování rodin s dětmi či skupinek turistů.

Obývací pokoj apartmánu je vybaven pohovkou, která je využitelná pro přespání dvou osob. Najdete zde i televizor s internetovým připojením, díky kterému můžete sledovat Vaše oblíbené programy ve více jazycích. Z obývacího pokoje je zároveň přístup na zastřešenou terasu s venkovním posezením, odkud si vychutnáte výhled na zahradu. V kuchyňce apartmánu Vám poslouží k přípravě vlastního stravování indukční dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednice a rychlovarná konvice.

Součástí apartmánu je 3-lůžková ložnice, ve které si odpočinete na jedné manželské posteli a jednom samostatném lůžku. Přímo z ložnice se dostanete na menší terasu. V prostorné koupelně najdete vanu, sprchový kout a toaletu. V celém apartmánu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. K dispozici máte i žehličku a přestože přímo v apartmánu není umístěn mrazák, po dohodě máte možnost použít mrazák u majitelů.

V prostorné zahradě si můžete posedět v altánku nebo při ohnisku a něco dobré si ugrilovat. Pokud k nám přijíždíte lyžovat nebo na cykloturistiku, sportovní vybavení si můžete odložit v garáži. Parkování pro 2 auta je možné přímo u apartmánu.

Přijďte si odpočinout v přátelské atmosféře Apartmánu 321. Během pobytu plně akceptujeme soukromí našich hostů, rádi Vám poradíme a budeme Vám dobří hostitelé.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty