Komfortní apartmán s rybníkem

Apartmán Dvorečná najdete ve vesnici Dvorečná, která spadá pod obec Loučovice, v okrese Český Krumlov. Od Dvorečnej je méně než 3 km Lipno nad Vltavou a Lipenská přehrada.

Tato oblast Vám připraví aktivní dovolenou během celého roku. Hlavním lákadlem v letním období je Lipenská přehrada s písečnými plážemi, kde se můžete nejen koupat a slunit ale také zkoušet vodní sporty jako vodní lyžování, windsurfing nebo paddleboarding. Okolí můžete poznávat pěšky, na kole, koloběžce nebo i bruslích. Sportovně založení si přijdou na své v Sportcentru, kde Vás čeká lezecká stěna, tenisové a squashové hřiště, v blízkosti se nachází i lanový park, jeden z největších v ČR. Oblíbený, zejména u rodin s dětmi, je i aquapark, kde si nejen děti užijí tobogany a atrakce, ale i dospělí si dopřejí relax ve vířivce. O zimní zábavu se starají skiareály Lipno - Kramolín a Frymburk. Na své si přijdou i běžkaři na několika desítkách kilometrů tratí a bruslaři na zamrzlé hladině přehrady.

Během celého roku nabízíme ubytování v apartmánu pro 4 - 5 osob. Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi nebo malou skupinku přátel. Domácí zvířata jsou u nás vítány.

Apartmán je tvořen dvěma místnostmi. V jedné místnosti najdete manželskou postel, skládací postel a kuchyňský kout, v druhé místnosti se nachází patrová postel a bar. Kuchyňský kout je vybaven elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a chladničkou. V jedné z místností je umístěn krb s posezením. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V apartmánu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. K dispozici je na požádání dětská postýlka. Na zahradě s rybníkem najdete posezení, můžete si připravit i grilované dobroty. Parkování pro dvě auta je možné na pozemku u domu. Těšíme se na Vaši návštěvu v apartmánu Dvorečná!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí