Apartmán 200 metrů od Lipenské přehrady

Apartmán Hanka je výjimečný i díky tomu, že je součástí řadové zástavby domů v Lipně nad Vltavou, necelých 200 m od Lipenské přehrady. Vhodný je na trávení chvil s rodinkou, přáteli nebo kamarády.

Blízkost Lipenské přehrady Vám zaručí zábavu během letních dnů. Kromě koupání či lenošení si tu na své přijdou rybáři. Zajisté potěší i několik cyklostezek nebo naučné stezky pro pěší turistiku či nordic walking. Oblast je také oblíbená pro golfisty, kteří si tu užijí hru na travnaté ploše. Krásné výhledy na okolí si můžete vychutnat na Stezce korunami stromů Lipno nad Vltavou. Ratolesti potěšíte i návštěvou Království Lesa či zábavního parku Slideland Bobová Dráha Lipno. V zimě si zalyžujete na svahu Kramolín nebo využijete běžky na tratích různé náročnosti.

Během všech dní v roce se můžete ubytovat v našem Apartmánu Hanka, který je součástí řadové zástavby domů. Náš útulný dvoj-podlažní apartmán je připraven pro 5 až maximálně 7 osob a disponuje samostatným vchodem.

V přízemí apartmánu si odpočinete v kožené sedačce (trojsed + dvoused) s křeslem s možností sledování televize. Součástí obývacího pokoje je jídelna a navazující kuchyňská linka, která je kompletně vybavena. V přízemí se také nachází samostatná toaleta a technická místnost, kde je možné ponechat kola nebo lyže (dle typu dovolené).

Po schodech se komfortně dostanete do ložnicové části, kterou tvoří 2-lůžková ložnice s manželskou postelí, televizorem a východem na balkon. Ve druhé 3-lůžkové ložnici s pracovním stolem a televizorem si pospíte na jedné ze tří samostatných postelí. U ložnicové části se také nachází místnost s velkou šatní skříní. V každém pokoji je komoda na osobní věci. Pohodlí během pobytu zde zajišťuje koupelna s vanou a toaletou. Nechybí WiFi připojení na internet.

Familiárnost prostředí pocítíte na zahradě, kde je umístěno posezení na terase. Naši rekreanti si odpočinou při přípravě jídel na grilu nebo ohništi. Dětem jsme zajistili dětskou postýlku. K dispozici máme také pračku a žehličku. Benefitem je neplacené soukromé parkoviště ve dvoře. Těšíme se na to, jak své volné chvíle strávíte v Apartmánu Hanka.

Ubytování je vždy připraveno pro Váš příjemný pobyt. Když přijedete, klíčky od ubytování budete mít v key boxu, do kterého se dostanete zadáním hesla. Heslo Vám majitelka pošle sms-zprávou.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky