Apartmán s výhledem na skokanské můstky

Příjemný, slunný Apartmán Harrachov se nachází přímo v centru města Harrachov, s krásným výhledem na Čertovu horu. Komfortní vybavení spolu s polohou je zárukou výborné dovolené u nás.

Východním směrem od města na vlastní oči uvidíte panenskou přírodu Krkonošského národního parku, kterým vedou mnoha chodníků. K turisticky zajímavým cílem zde patří Mumlavský vodopád. Zařazují se také srdce cyklisty nebo lidí bažící po znalostech, nakolik krajem vede mnoho cyklo a naučných stezek. Přímo ve městě se zabavíte na lezecké stěně, při hře bowlingu i vě sportcentru. Na Mytinách si zas zahrajete golf. Relax dobře padne ve wellness centrech hotelů nebo koupání na Labské přehradě. Lanovkou vyjedete až na vrchol Černé hory, kde během zimních měsíců zlyžujete po upravovaných svazích místního střediska. Okolní lyžařská střediska jsou také Mytino, Rýžoviště i Jizerský kopec.
 
Každý den v roce Vám dokážeme poskytnout apartmán pro maximálně 8 hostů, kteří touží po načerpání nových sil. Apartmán disponuje dvěma vchody - jeden z přední části, kde je třeba vyjít tři patra jako vchodem z parkoviště, kde Vás od vstupu dělí jen dva schody.

Apartmán je tvořen obývací místností s televizorem, společenskými hrami a gaučovým sezením. Gaučové sezení v noci slouží po rozložení pro přespání dvou hostů. Rádi vaříte? Pak oceníte naši nadstandardně vybavenou kuchyň, kde je el. sporák s troubou, lednice s mrazákem, topinkovač, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, pračka a kompletní nádobí. Stolovat můžete na jídelním sezení.

Odpočinout si v nočních hodinách víte i v jedné ze dvou ložnic. K ničím nerušenému spánku poslouží 2-lůžková ložnice se samostatnými lůžky a televizí i 4-lůžková s manželskou postelí a palandou. Samozřejmostí je také koupelna, kde si dopřejete odpočinek ve vaně. V její výbavě je rovněž toaleta a bidet. V apartmánu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Přímo u apartmánu je pro úschovu kol a lyží připravena samostatná místnost. Pokud dostanete nečekaný hlad, stačí sejít dolů do restaurace a využít tam prestravování se během dne. Vaše čtyřkolové tátoše zaparkujete přímo na bezplatném parkovišti u Apartmánu Harrachov. Jsme přesvědčeni o tom, že čas strávený u nás se Vám vryje do paměti. Těšíme se na Vás!