Útulný apartmán v centru Mikulova

Vítáme Vás v Apartmánu Havenatura, situovaném v centru krásného jihomoravského městečka Mikulov. Přijďte si užívat krásy Pálavy a večer si odpočiňte v našem útulném ubytováni.

Náš apartmán disponuje celkovou kapacitou až pro 5 osob. V ložnici se nacházejí dvě samostatné postele, které lze spojit do manželské postele a pohodlně se zde vyspíte i na dvou rozkládacích křeslech. Lůžka obsahují chrániče na matrace. Součástí ložnice je i televize.

Apartmánu náleží kuchyňka, vybavená elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, kávovarem, toustovačem (na vyžádání) a jídelním sezením. V případě potřeby můžete využít pračku. Nechybí zde ani kuchyňské nádobí a základní suroviny pro přípravu teplých a studených nápojů. V kuchyni je k dispozici další lůžko v podobě pohovky. Součástí koupelny je sprchový kout a toaleta.

Bezplatné WiFi připojení je u nás samozřejmostí. Apartmán má samostatný vchod přes galerii, v níž se osvěžíte alkoholickými nebo nealkoholickými nápoji. Přímo z galerie vede vchod do našeho vinného sklípku s možností ochutnávky vín. Snídaně Vám dle Vašeho přání rádi připravíme a přineseme až ke dveřím. Můžete si je vychutnat třeba na krásném zeleném dvorku (teráska), který je součástí apartmánu. A pokud budete mít chuť na grilované lahůdky, rádi Vám zapůjčíme i gril. Chystáte se k nám s koly? Po dohodě s námi jejich uschováte na dvoře nebo v galerii pro ještě větší bezpečnost. Auto si jednoduše zaparkujete na ulici.

Mikulov je velmi vyhledávaným místem pro strávení dovolené nebo víkendového pobytu především v teplejším počasí. Jděte se osvěžit na koupaliště Mikulov, Březí, vodní nádrž Nové Mlýny či na Mahenovo jezero. Navštivte Dietrichsteinskú hrobku, obdivujte přírodní krásy jeskyně Na Turoldu, vnímejte historii Archeoparku Pavlov. Zajímavou pro Vás bude určitě i návštěva zámku Valtice nebo bylinkové zahrady Tiree Chmelař.

A to není zdaleka všechno. Možností, jak si naplno užít chvíle volna, je v Mikulově opravdu mnoho. Přijďte se o tom přesvědčit právě k nám, velmi rádi Vás u nás přivítáme!