Apartmány v historickém centru

Apartmán Horní se nachází v historickém centru města Český Krumlov. Najdete ho na pěší zóně, takže zde při pobytu nebudete rušeni hlukem aut. Mnohé historické památky jsou od apartmánu vzdáleny jen několik kroků.

V Českém Krumlově si na své přijde každý. Milovníci historie jistě stráví hodiny procházkami po historickém centru. Za návštěvu stojí i renesanční zámek, jehož interiéry Vám přiblíží život šlechty, a přilehlé zahrady jsou ideálním místem na romantickou procházku. Při zámku se nachází i známé přírodní divadlo Otáčivé hlediště s bohatým kulturním programem. Dospělí si rádi prohlédnou pivovar v Černé, zaručenou zábavou pro děti je zase Aquarium Český Krumlov. Sportovci jistě ocení síť cyklostezek v okolí města, na turistiku se však můžete vydat i pěšky. Letní horka zvládnete snadněji u Hornobranského rybníku nebo na plážích Lipenské přehrady, kde si nejen zaplavete, ale vyzkoušíte i vodní sporty nebo se převezete na loďkách a šlapadlech. O zimní zábavu se postará Skiareál Lipno-Kramolín. Po tolika aktivitách Vám dobře padne relax v lázních Mladina.

Během celého roku nabízíme ubytování ve dvou apartmánech ve druhém patře historické budovy. Rodinný apartmán je určen pro maximálně 5 hostů a kapacita apartmánu Superior je 4 osoby.

Největší prostor v rodinném apartmánu představuje hlavní ložnice, která slouží zároveň jako obývací místnost. Zde Vám poslouží manželská postel a rozkládací gauč je využitelný jako přistýlka pro jednu dospělou osobu. Další prostor pro odpočinek Vám poskytne 1-lůžkový pokoj s možností přistýlky na rozkládací posteli. Kuchyň je kompletně vybavená a hravě si zde připravíte jídla podle vlastní chuti. Najdete zde elektrickou dvojplotýnku, mikrovlnnou troubu, lednici i rychlovarnou konvici. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, toaletou, bidetem, pračkou, sušičkou a fénem na vlasy.

Apartmán Superior je tvořen jednou ložnicí, obývací místností a kuchyní. V ložnici si odpočinete na manželské posteli. V obývací místnosti využijete rozkládací pohovku jako lůžko pro dvě osoby. Ve volném čas zde můžete sledovat televizi. Kompletně vybavená kuchyň je součástí obývací místnosti. Najdete zde keramickou varnou desku, elektrickou i mikrovlnou troubu, lednici, rychlovarnou konvici a také myčku a jídelní stůl. Samozřejmostí je koupelna, ve které Vám poslouží sprchový kout, vana, toaleta, bidet, pračka, sušička a fén.

K pobytu si můžete přiobjednat bohatou snídani (pečivo, zelenina, ovoce, sladkosti, uzeniny) přímo do apartmánu. V kuchyni je Vám vždy k dispozici káva a čaj. V případě potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku pro nejmenší. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Parkování u objektu není možné, placené městské parkoviště je vzdáleno asi 5 minut chůze. Po dohodě je možné zajistit parkování u nedalekého penzionu, na požádání Vám zajistíme i povolení na vjezd do pěší zóny, kde se nacházíme.

Užijte si atmosféru historického centra v apartmánu, kde se budete cítit jako doma. Rádi Vás přivítáme v apartmánu Horní.