Apartmán na Šumavě blízko farmy!

Nabízíme Vám apartmánové ubytování v okrajové části městečka Kašperské Hory, okres Klatovy, odkud to máte k naší Farmě na Losenici jen 2 kilometry.

Váš volný čas naplno strávíte na naší farmě obklopené krásnou šumavskou přírodou. U nás můžete zvířátka nejen pozorovat ale i krmit, posedět si kolem ohniska, v dřevěném altánku, opékat si vynikající masíčko na ohni či rožni. Po dohodě Vám zajistíme i grilování jehněte nebo prasátka. Děti se zas potěší indiánskému stanu teepee, možnosti střelby na luku a šipkám. Výborné podmínky v blízkosti farmy přejí zejména růstu hub a lesních plodů. Kromě pohodového pobytu na farmě Vám doporučujeme navštívit Muzeum Šumavy v Kašperských Horách. Přímo ve městě si v zimním období užijete zimní sporty v Skiareálu Kašperky, kde Vás čeká 500 metrů dlouhá sjezdovka, snowtubing, vleky pro dospělé i děti a také běžecké tratě.

V celoročně dostupném Apartmánu Kvita situovaném na prvním patře prvorepublikové budovy Vám nabízíme prostor pro pobyt 4 až 5 osob. Vhodný je na kratší i delší pobyty.

K dispozici je Vám kompletně vybavená kuchyň s elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním posezením. Připravena je tu pro Vás jedna 2-lůžková ložnice s manželskou postelí, průchozí 2-lůžková ložnice s oddělenými lůžky a možností jedné přistýlky. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V apartmánu se navíc nachází i televizor, dětská postýlka, knihovna i bezplatné WiFi připojení na internet. V budově máte navíc prostor pro úschovu Vašich kol a lyží.

Na oplocené zahradě u apartmánu si můžete klidně posedět, vychutnat Vaše volné chvíle a zrelaxovat od pracovního tempa. Vaše auto zaparkujete přímo u objektu. Věříme, že Vaše návštěva naší Farmy na Losenici a ubytování v Apartmánu Kvita bude pro Vás příjemně stráveným časem.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty