Ubytování pro větší skupinku lidí

Apartmán Modré z nebe v obci Němčičky, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. I když se tato oblast vyznačuje mírnou zimou, v obci se nachází lyžařský vlek.

Pro pěší turisty a cyklisty jsou lákadlem lužní lesy při Břeclavi, soutok řek Morava a Dyje, Pavlovské vrchy a vodní nádrž Nové mlýny. Pohled do krajiny se Vám naskytne z rozhleden Kraví hora, Slunečná či Vyhlídka U Obrázku. Téměř samozřejmostí je návštěva Lednicko-valtického areálu, který je zařazen do seznamu UNESCO, za zmínku stojí také zámky Mikulov a Břeclav. Děti se potěší návštěvě zoo věnované papouškům v Bošovicích. Chcete-li se vykoupat, zamiřte k Novomlýnské přehradě, na koupaliště Hustopeče nebo do Aqualand Moravia Pasohlávky.

Celoročně nabízíme ubytování v apartmánu pro 10 - 13 hostů. Ubytují se zde pohodlně dvě i tři rodiny s dětmi či skupinka přátel. Celý apartmán je přízemní a je vhodný pro pobyt osob na vozíku.

Obývací místnost s krbem je útulná, podíváte se tu na televizi se satelitním příjmem. Obývák je propojen s kuchyní, kde si díky kompletnímu vybavení připravíte vlastní jídla, poslouží Vám plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, chladnička s mrazákem i kávovar, nechybí ani myčka nádobí a jídelní stůl.

Ložnice jsou Vám k dispozici tři, jedna 2-lůžková s manželskou postelí a dvě 4-lůžkové s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. V 4-lůžkových ložnicích je možné přidat dohromady až tři přistýlky (rozkládací nebo nafukovací postel). V každé ložnici najdete televizi. Podle potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, toaletou, pračkou a fénem. V celém apartmánu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud se rozhodnete trávit čas venku, využijete altán s posezením, venkovním krbem a grilem. V létě Vás potěší možnost osvěžení v menším bazénu. Cyklisté si odloží kola ve vyhrazeném prostoru. Přímo u objektu zaparkujete 3 auta. V případě zájmu pro Vás zajistíme zapůjčení kol nebo degustaci místních vín ve vinném sklípku.

Chcete-li mít na dovolené soukromí jako doma a vše ve vlastních rukou, Apartmán Modré z nebe je pro Vás tím pravým místem. Těšíme se na Vaši návštěvu!