Ubytování s vinným sklípkem ve vinařství

Apartmán Na štěrkách Vinařství Vavříček najdete v obci Březí, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. Obec leží v blízkosti rakouských hranic, daleko to není ani k vodní nádrži Nové Mlýny, do CHKO Pálava nebo do města Mikulov.

Oblíbeným dopravním prostředkem turistů v této oblasti je kolo, napojte se na trasy, které Vás zavedou do vinic, do Lednicko-valtického areálu nebo do sousedního Rakouska. Poznejte CHKO Pálava, kde najdete například i zříceniny hradů Sirotčí hrádek a Dívčí hrady, v Lednicko-valtickém areálu Vás čekají zámky, parky, jezírka i minaret. U přehrady Nové Mlýny si užijete zábavu, například na pláži v Pasohlávkách, kde se můžete nejen koupat a slunit, ale také zkoušet vodní sporty. V Pasohlávkách se nachází také známý Aqualand Moravia.

Během celého roku je Vám k dispozici apartmán pro 9 osob. Pohodlně se zde ubytuje každý, kdo hledá aktivní dovolenou ve vinařské oblasti.

Apartmán disponuje třemi 3-lůžkovými ložnicemi, všechny lůžka jsou samostatné, v některých ložnicích spojeny do manželského lůžka. Obývací část apartmánu je tvořena jídelnou a kuchyňským koutem. Příprava dobrého jídla Vám půjde od ruky díky kompletně vybavenému kuchyňskému koutu, kde je Vám k dispozici elektrický sporák s troubou, chladnička, mikrovlnná trouba i rychlovarná konvice. Samozřejmostí je koupelna s vanou a samostatná toaleta. V apartmánu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup k internetu.

Z obývací místnosti se dostanete na zastřešenou terasu, kde najdete gril a zahradní nábytek. Pod apartmánem se nachází vinný sklep, po dohodě pro Vás zajistíme řízené degustace a další vinařské akce ve vinařství Vavříček. Děti si užijí chvíle na hřišti, kde na ně čeká pískoviště, houpačka, skluzavka i prolézačky. V budově je možnost bezpečně odložit kola. Přímo u budovy zaparkuje 5 aut. Rádi Vás přivítáme v Apartmánu Na štěrkách Vinařství Vavříček.


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Starší než 25 let