Apartmán přímo v centru Pece pod Sněžkou

Jste rodinka, která hledá ubytování přímo v centru malebného horského městečka Pec pod Sněžkou? Právě jste ho našli, v našem útulném a komfortně zařízeném Apartmánu pod Horizontem.

Celoročně Vás srdečně přivítáme v našem Apartmánu pod Horizontem na prvním patře apartmánového domu, který disponuje kapacitou pro maximálně 7 hostů. Už po složení si věcí si dopřejte odpočinek v obývacím pokoji na posezení u ploché televize se satelitním příjmem. Posezení se dá rozložit a vyspí se na něm dva hosté. Hospodyňky i milovníky vaření nadchne kompletně zařízená kuchyně (el. spotřebiči, kuch. nádobím) a jídelním sezením. Pohodlí je přirozeně zajištěno díky vlastní koupelně se sprchovým koutem, vanou, fénem a samostatnou toaletou.

Odpočívat během večera i noci víte v jedné ze dvou ložnic. K dispozici je Vám jedna 2-lůžková s manželskou postelí a jedna 3-lůžková s manželskou postelí, jedním lůžkem a televizorem. V rámci celého apartmánu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Z balkonu si užijete jedinečné výhledy na okolí. U nás Vám stejně zajistíme uschování lyží v samostatné místnosti. Po dohodě umíme dodat dětskou postýlku, židli a zapůjčit kola. Pro hosty máme vyhrazenou garáž na parkování jednoho až maximálně dvou aut. Těšíme se, jak u nás prožijete skvělý čas!

Abyste během pobytu nenudili, určitě Vám doporučujeme okolí s bohatou nabídkou aktivit. Okolní příroda Krkonošského národního parku Vás okouzlí během cyklistiky, turistiky nebo koloběžkování. Spolu s dětmi navštivte Dětský park, zahrajte si minigolf nebo se pobavte v Herní zemi. Z bývalého sloupu lanovky je unikátní místní Rozhledna Hnědý vrch. V zimě si zalyžujete na svazích SkiResortu Černá hora-Pec.