V pohádkovém prostředí, na samotě!

Toužíte po dovolené v klidném prostředí, s výhledem na louky, lesy a zároveň s možností odpočinku u jezírka? Náš Apartmán Ranch Eden je vynikající volbou právě pro Vás. Nabízí Vám ubytování na samotě, nedaleko obcí Jeseník a Lipová - lázně.

Okolí ubytování poskytuje výborné možnosti na turistiku a cyklistiku v celých Jeseníkách a okolních Rychlebských horách. Jen zhruba 1,5 kilometru od nás jsou vzdáleny Lázně Jeseníky i Lázně Lipová. Na své si tu přijdou rybáři, kteří si výborně zaloví v místních rybníčcích a lomech zejména pstruhy, kapry, štiky, sumce, amury. V bezprostřední blízkosti apartmánu využijete běžkařské tratě i služby Lyžařského vleku Lipová - lázně, Lyžařského střediska Ramzová či středisek Petříkov a Červenohorské sedlo.

Apartmán je v provozu celoročně a nabízí prostor pro 10 - 15 hostů. K dispozici je Vám ložnice se třemi 4-lůžkovými palandami (jedna patrová postel vhodná pro čtyři osoby) a jednou 3-lůžkovou palandou (jedna patrová postel pro 3 osoby). Přímo v ložnici je připraven plně vybavený kuchyňský koutek a jídelní posezení. Posedět si můžete také na verandě s televizorem, kde je navíc zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě se nachází exteriérové posezení, gril a dětská houpačka. V blízkosti ubytování si navíc posedíte při ohnisku. Vaše lyže a kola si odložíte ve stodole a auta zaparkujete přímo při ubytování.

V prostorách ubytování Vám umíme zajistit večer se zpěvem a tancem nebo se s Vámi podělit s informacemi o hře na různé hudební nástroje. Pokud potřebujete poradit a pomoci ohledně fyzického či psychického zdraví, rádi Vám poskytneme užitečné informace a rady podle našich dlouholetých zkušeností z lázní. Už teď se těšíme na setkání s Vámi v Apartmánu Ranch Eden.