Dvoupokojový apartmán v centru obce

Apartmán Restaurace Praha - Jetřichovice se nachází v centru obce Jetřichovice, která je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko.

Ubytovat se v našem apartmánu může celkově až 8 hostů. Apartmán Restaurace Praha - Jetřichovice se dá pronajmout jedné skupince hostů, případně i po pokojích pro dvě navzájem neznajíce se menší skupinky. Apartmán je umístěn v podkroví budovy.

Apartmán tvoří dvě 4-lůžkové ložnice, přičemž v každé můžete využívat manželskou postel a dvě samostatná lůžka. Hezké chvilky po túře si dopřejte ve společné místnosti, kde je obývací prostor a kuchyň. V obývacím prostoru si můžete podívat na televizi i odpočinout si na gauči (dá se využít i jako přistýlka). Lehká jídla si můžete uvařit v kuchyni, kde je lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a sezení. K dispozici je také společná koupelna se sprchovým koutem a toaletou, jakož i bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí budovy se během dne výborně najíte v restauraci s terasou. Pokud máte zájem o zorganizování oslavy či vzdělávání pro pracovníky, k užívání máme kongresové prostory s možností zapůjčení techniky. Platba za ubytování je možná i kartou. Parkování aut je zajištěno před objektem pod dohledem kamer. Těšíme se na Vás!

Kam si naplánovat výlet? Určitě doporučujeme Pavčickú bránu, Dolský mlýn a Panskú skálu, skalní hrady Šaunštejn, Falkenštejn i Tolštejn. Zajímavé jsou výhledy z rozhleden Belvedér, Mariina vyhlídka či Jedlová. Klidně si plujte lodičkou Tichou a Divokou soutěskou na řece Kamenici. V blízkosti je také Děčín se zámkem, Zoo i Aquacentrem. Potěšit se můžete jízdě na koni i výletu do Indiánské vesnice. V zimě si zalyžujete v Ski areálech Horní Podluží, Jiřetín pod Jedlouvou a Polevsko.