Apartmán s terasou na Třeboňsku

Apartmán Sofie Domanín se nachází, jak název prozrazuje, v obci Domanín, v okrese Jindřichův Hradec, na západním okraji CHKO Třeboňsko. Obec leží jižně od známého rybníka Svět, který dělí Domanín od Třeboně.

Obec je vhodným místem pro aktivní dovolenou, najdete zde hned několik turistických i cyklistických značených tras, například chodník zdraví Hrádeček a naučné stezky Okolo Světa nebo Rožmberk. Přímo v obci využijete multifunkční hřiště a rybník Nový (jen 500 m od apartmánu) je vhodný jak pro koupání tak i na rybaření. Koupání si užijete i na přírodním koupališti Lazna či na na pískovně Cep. Pokud zamíříte do Třeboně, nevynechejte návštěvu zámku a odpočiňte si v lázních. Děti se zabaví a poučí v ZOO Dvorec v Borovanech.

Celoročně nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném apartmánu pro 4 až 6 osob. Apartmán, který má samostatný vchod, se nachází v budově, kde bydlí majitelé. Ubytování je ideální pro rodiny nebo malé skupinky.

V přízemní části se nachází obývací místnost s televizí a gaučem, který po rozložení slouží jako lůžko pro dvě osoby. Součástí obývací místnosti je kuchyňský kout, vybavený elektrickým sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním stolem. V přízemí je umístěna také koupelna se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, fénem a sušákem na prádlo. Po točitém schodišti vystoupíte do patra, kde jsou pro Vás připravena dvě samostatná lůžka a manželská postel. V apartmánu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení k internetu.

Z obývací místnosti se dostanete na terasu se zahradní houpačkou a posezením, kde je možné grilovat. Zde naleznete také zahradní domek, který slouží k odkládání kol nebo kočárků. Přímo u objektu zaparkujete jedno auto, další parkování je možné v blízkosti objektu na ulici.

Apartmán Sofie Domanín bude vynikajícím místem pro Vaši rodinnou dovolenou na Třeboňsku. Rádi Vás u nás přivítáme!