Příjemné ubytování za rozumné ceny

Apartmán Tisá 68 je umístěn v rodinném domě v klidném prostředí vesničky Tisá na severu Čech, v blízkosti Krušných hor.

Poloha apartmánu potěší zejména horolezce, kteří využijí jednu z mnoha lezeckých tras ve skalním městě Tiské stěny. Pro koupání chtivých doporučujeme například Cihlářský rybník, rybník Kačák nebo koupaliště Oprám. Děti se perfektně vyřádí v Aquaparku Děčín. O pestrý program v tomto městě se postarají i atrakce jako zámek Děčín nebo ZOO. Chcete-li se vydat spíše na lyžovačku, Ski Areál Telnice je vzdálen jen 15 km od ubytování.

Během celého roku máme pro Vás k dispozici útulné ubytování s kapacitou pro 6 až 7 hostů. Ubytování je rozděleno na dvě části, dvoupokojový apartmán pro 4 až 5 osob a 2-lůžkový pokoj. Tyto dvě části ubytování si lze pronajmout spolu ale i samostatně.

Apartmán Vám poskytne soukromí a kompletní vybavení, které potřebujete na pohodlný pobyt. Prostorná kuchyně poskytuje prostor pro přípravu domácích jídel. Kromě keramické varné desky, elektrické trouby a lednice s mrazničkou zde najdete i mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, topinkovač nebo kávovar. Kopu práce Vám jistě ušetří i myčka nádobí. V obývací části je umístěn gauč (s možností jedné přistýlky), ze kterého můžete sledovat televizor se satelitním příjmem, poslouchat hudbu nebo si zahrát společenské hry. Najdete zde také dvě samostatná lůžka. Další dvě samostatná lůžka, která lze spojit do dvojlůžka, jsou umístěna v samostatné 2-lůžkové ložnici. V této ložnici je umístěna i dětská postýlka. Samozřejmostí apartmánu je koupelna s vanou a samostatná toaleta. V koupelně je Vám k dispozici i malá pračka (využít však můžete i větší pračku, která je součástí kuchyňského koutu na chodbě, který primárně přísluší k 2-lůžkovému pokoji).

V samostatném 2-lůžkovém pokoji najdete dvě samostatná lůžka, která pro Vás můžeme spojit do jednoho dvojlůžka. Nachází se zde i dvě křesla a televizor se satelitním příjmem. K pokoji náleží sprchový kout a samostatná toaleta na chodbě (určená jen pro tento pokoj). Hosté ubytovaní v tomto pokoji mohou využívat kuchyňský kout umístěný na chodbě. Poslouží Vám zde elektrický vařič, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a pračka.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Ze společné chodby se dostanete na terasu a taky zahradu s větším posezením, kde se o atmosféru při posezení postará venkovní krb. Sportovní nadšence potěší možnost uložit kola a lyže v garáži u vchodu. Parkování pro 2 auta je možné přímo u domu.

Těšíme se na Vaši návštěvu v apartmánu Tisá 68!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky