Útulný apartmán s pěknou zahradou.

Zveme Vás do Apartmánu U Mikešů, který se nachází v části Líšnice městečka Sepekov, při Milevsku, v jedinečném prostředí Jižních Čech.

Pokud přemýšlíte nad tím, co se všechno dá zorganizovat v okolí ubytování, doporučujeme Vám výlet k zámku Orlík a hradu Zvíkov. Máte zde výborné podmínky na houbaření, cyklistiku i turistiku v překrásné jihočeské přírodě a během letních dnů i plavání a člunkování na Orlické přehradě. Na ochlazení se před horkým sluncem můžete využít i bazény koupališť Zvíkovské Podhradí, Radětice - Cihelna, Bechyně, Tábor nebo na vodní nádrži Kořenského a rybníku Šebor. Přímo v obci si navíc vyzkoušíte jízdu na koni na Farmě Bojů. Zimní sporty si užijete v Lyžařském středisku Záluží.

Apartmán se nachází v prvním patře rodinného domu se samostatným vchodem. Poskytuje Vám ubytování během celého roku vhodné pro jednu až čtyři osoby.

V apartmánu Vám poslouží jako denní část obývací místnost se sedací soupravou, televizí a kuchyňským koutem. K dispozici je Vám mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, chladnička s výparníkem a v případě zájmu i elektrická dvojplotna. Z obývací místnosti se dostane ke dvěma 2-lůžkovým ložnicím, každá se samostatnými lůžky, pracovním stolem s židlemi a skříněmi. Součástí apartmánu je vlastní koupelna s vanou a toaletou. Zajistili jsme pro Vás i bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě si můžete opékat na ohništi, posedět na zahradním nábytku a vychutnat si Vaše volné chvíle v klidném prostředí. V garáži Vám rádi uschováme Vaše kola. Na oploceném pozemku, přímo u rodinného domu, bezpečně zaparkujete Vaše auta. Ciťte se u nás jako doma. Těšíme se na Vás v Apartmánu U Mikešů.