Moderní apartmány v atraktivní lokalitě

Apartmány U Nešlehů najdete ve vesnici Hůrka, která je částí obce Horní Planá, v okrese Český Krumlov. Obec leží na severním břehu Lipenské přehrady.

Zda je zima nebo léto, v této oblasti si užijete aktivní dovolenou. V létě se cyklisté mohou prohánět po síti cyklostezek, mnohé z nich využijete i na bruslení. Turisté si mohou naplánovat výlety do přírodní rezervace Čertova stěna, na hrad Rožmberk nebo k zřícenině Vítkův Kámen. K oblíbeným atrakcím se řadí také Schwarzenberský plavební kanál a Stezka korunami stromů. Nadšencům historie doporučujeme výlet do Českého Krumlova. Vodu si v létě užijete na některé pláži u přehrady Lipno a aquaparky Frymburk a Aquaworld Lipno Vás přivítají během celého roku vodními atrakcemi i wellness. V zimní sezóně se o zábavu starají lyžařské areály Frymburk a Lipno.

Během celého roku nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném rodinném penzionu se 7 apartmány. Na výběr máte tyto apartmány:
- dva apartmány s jednou ložnicí, pro 4 dospělé (1. patro),
- dva apartmány se dvěma ložnicemi, pro 4 dospělé a 2 děti (2. patro),
- dva apartmány s jednou ložnicí, pro 2 dospělé a 2 děti (podkroví),
- zahradní apartmán s jednou ložnicí, pro 2 dospělé a 2 děti.

V každém z apartmánů najdete obývací místnost s gaučem, televizí a jídelním stolem (ve většině apartmánů zde najdete i lůžka). Součástí obývací místnosti je také kuchyňský kout, kde je Vám k dispozici keramická varná deska, elektrická i mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, chladnička s mrazničkou i myčka nádobí. Každý z apartmánů disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Bezplatné WiFi připojení je zajištěno v celém objektu.

Na zahradě na Vás čeká posezení na terase, v létě si můžete připravit jídla na grilu nebo na ohništi. Sportovně založení si zahrají fotbal, volejbal nebo stolní tenis, děti si volný čas zkrátí na skluzavce a houpačce. V teplých měsících Vám dobře padne možnost zchladit se v menším venkovním bazénu. Cyklisté ocení možnost bezpečně uschovat kola a k dispozici je až 20 parkovacích míst pro auta.