Klid pod památným stromem u lesa

Apartmán U památného buku se nachází V České Lípě, na okraji části Manušice. Tato lokalita leží na pomezí Lužických hor a Českého středohoří.

V této oblasti si každý najde to své, ať už jste sportovec, milovník historie nebo jen hledáte ticho přírody. K často navštěvovaným a velmi fotogenickým přírodním úkazům patří Panská skála, která vypadá jako varhany. Oblíbená cyklostezka vede z České Lípy do města Kamenický Šenov, kde si můžete prohlédnout muzeum skla. Za historií se vyberte na hrady a zámky (Bezděz, Houska, Grabštejn, Horní Libchava, Zákupy či Lemberk). Také v obci Sloup v Čechách si prohlédnete hrad, a také zde najdete lesní divadlo, kde se během léta konají různé kulturní akce. Přímo v České Lípě najdete Wake sport park, volnočasový areál, kde si můžete vyzkoušet wakeboarding a vodní lyžování, ale také paddleboarding nebo minigolf. Různé vodní sporty si užijete i při Máchově jezeře. V zimě na Vás čekají ski areály Prácheň, Polevsko či Jedlová. Kromě sjezdovek najdete v jejich okolí několik kilometrů udržovaných tratí pro běžecké lyžování.

Celoročně nabízíme ubytování v apartmánu pro 5 osob. Apartmán, který disponuje samostatným vchodem, tvoří část chalupy, v druhé části býdlí majitelé. Dvůr je oddělen, takže Vaše soukromí je zaručeno.

Hlavní místností apartmánu je společenská místnost s pohovkou, jídelním stolem a televizí se satelitním příjmem. Pro přípravu vlastních jídel využijete kuchyň s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, remoskou, toastovačem a topinkovačem. Nachází se zde i manželská postel, částečně oddělená závěsem. Další lůžka najdete ve dvou ložnicích, jedné 1-lůžkovém a jedné 2-lůžkovém s palandou, kde se nachází i dětský koutek s hračkami. Samozřejmostí je koupelna s vanou se sprchou, toaletou a sušákem na prádlo. V apartmánu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Letní počasí Vás zajisté vyláká na čerstvý vzduch. Na oploceném pozemku si můžete posedět a připravit dobroty na grilu nebo na ohništi. Děti se na dlouhé hodiny zabaví na hřišti s houpačkou, skluzavkou, pískovištěm a trampolínou. Připravíme pro ně i nafukovací dětský bazén. Po dohodě lze také využívat větší bazén na dvoře u majitele chalupy. Sportovní vybavení jako lyže a kola si uložíte v uzamykatelné garáži. U objektu najdete parkovací místa pro 2 auta.

Přijďte si k nám užít ničím nerušenou dovolenou. Těšíme se na Vás v apartmánu U památného buku.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata