Terasa s výhledem na přehradu

Apartmán u pláže s terasou najdete přímo u přehrady Nové Mlýny v obci Pavlov, v okrese Břeclav. Nabízíme Vám ubytování v prostorném apartmánu, který je součástí apartmánového komplexu. Ubytování je vhodné pro 2 až 4 osoby.

Apartmán je tvořen jednou místností a částečně odděleným kuchyňským koutem. Odpočinete si na manželské posteli a jako další plnohodnotné dvoulůžko slouží rozkládací pohovka. K výbavě patří také televize s kabelovým příjmem a jídelní stůl. Kuchyňský kout je kompletně vybaven pro přípravu jídel, nachází se zde keramická dvouplotýnka, mikrovlnná trouba, toastovač, kapslový kávovar, rychlovarná konvice a lednička s mrazákem. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K apartmánu náleží i terasa s posezením a výhledem na vodu. V případě potřeby využijete soukromý prostor pro úschovu kol a kočárků. K bytu patří i jedno parkovací místo.

Do Pavlova láká turisty jeho poloha na břehu vodní nádrže, cyklistické trasy, jakož i historie a vinařská tradice. V obci se pravidelně uskutečňují tradiční akce, mnohé z nich spojené s vínem a hrozny. Na kole můžete poznávat například CHKO Pálava nebo Lednicko-valtický areál. Pro nadšence historie doporučujeme Archeopark přímo v Pavlově, Muzeum Dolní Věstonice, zříceniny Děvičky a Sirotčí hrádek a také zámek v Mikulově. Výhled na krajinu si užijete z rozhledny Maják Přítluky. Z přírodních zajímavostí stojí za Váš čas například jeskyně Na Turoldu. Vodní nádrž nabízí nejen možnosti koupání, ale vyzkoušíte si tu i vodní sporty nebo rybolov. Oblíbenou atrakcí je Aqualand Moravia se 14 bazény, 20 tobogány a wellness zónou.