Útulný apartmán a atmosférou domova!

Zveme Vás strávit jedinečnou dovolenou do rodinného Apartmánu U Světa, který se nachází v centru města Třeboň, v okrese Jindřichův Hradec. Náš apartmán je ideální pro pár, rodinku nebo malou skupinku přátel.

Město samotné nabízí aktivity a atrakce, díky kterým se zde budete opakovaně vracet. Okouzlí Vás krásná příroda v Pergole "U svatého Víta", kde se občerstvíte grilovanými specialitami a posedíte si u rybníka. Rožmberský rybník je tak místem, kde se také dozvíte o jeho historii po naučné stezce. Nejen současné koncerty i prohlídky spojené s historií si dopřejete v Schwarzenberský hrobce. Výborně padne i masáž nebo odpočívání těla v Lázních Aurora a Berta. S dětmi doporučujeme zábavu na tobogánech Aqua centra při Lázních Aurora. V zimě si prohlédnete film nebo představení v místním kině a divadle.

Celoročně se ubytujete v našem Apartmánu U Světa, který disponuje maximální kapacitou pro 4 hosty. Apartmán má samostatný vchod. Společný čas strávíte vyprávěním se u jídelního sezení v kuchyni. Odtud dohlédnete i na jídlo, ke přípravě kterého využijete dvojplotnu, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku s mrazákem a kávovar.

V Apartmánu U Světa si během noci pospíte v jedné ze dvou ložnic. V první - zelené jsou k užívání dvě samostatná lůžka, v druhé - modré ložnici se přitulíte k sobě v manželské posteli. V každé ložnici je k dispozici televizor, pracovní stolek, balkon s posezením a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Při menším počtu osob je zpřístupněna pouze jedna ložnice. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Odpočinout si v letních i zimních dnech víte v parku s posezením. Parkování aut je možné přímo u Apartmánu U Světa. Nejen atrakce ale i příjemná nálada vládnoucí během Vaší dovolené v našem útulném apartmánu - to je to, proč se k nám vyplatí přijít. Těšíme se na Vás!