Komfortní apartmán s terasou

Apartmán Velhartice se nachází ve stejnojmenné obci, v okrese Klatovy, v Plzeňském kraji. Obec, známá zejména svým hradem, leží u řeky Ostružná na předhůří Šumavy.

Jen 200 metrů od apartmánu najdete nejznámější atrakci Velhartic, gotický hrad a renesanční palác. V blízkosti hradu se nachází také skanzen lidové architektury. Mnohé možnosti na turistiku najdete v okolí obce, pěšky nebo na kole se dostanete například k stříbrnému dolu, k Werichově chatě nebo k Velhartickému betlému v uměleckém řezbářství. Na náročnější túry se vyberte do Národního parku Šumava, který Vás odmění překrásnými výhledy. Za návštěvu stojí také hrady Rabí a Kašperk a vyhlídka Svatobor u Sušice. V okresním městě Klatovy doporučujeme navštívit Černou věž a podzemní katakomby. V létě se můžete zchladit na oblíbeném přírodním koupališti u rybníka Bušek. Pokud preferujete bazény, osvěžení najdete na koupališti Petrovice nebo v Aquaparku Sušice. Milovníci zimních sportů si zajedou do lyžařských středisek Javorná a Kocour.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování pro 2 až 6 osob v apartmánu se samostatným vchodem. Apartmán je umístěn v prvním patře rodinného domu, jehož přízemí obývají majitelé. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i menší skupinky přátel.

V obývací místnosti, jejíž součástí je i kuchyňský kout, se můžete podívat na televizi se satelitním příjmem, poslouchat hudbu nebo zahrát společenské hry. Připraven je tu pro Vás gauč i jídelní posezení, příjemnou atmosféru vytváří krb. Pro přípravu domácích jídel využijete kuchyňský kout s elektrickou dvouplotýnkou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a toustovačem. Na odpočinek využijete dvě ložnice, v jedné Vám poslouží manželská postel a samostatné lůžko, ve druhé tři samostatná lůžka. Samozřejmostí je koupelna s vanou a samostatná toaleta. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Před vchodem do apartmánu najdete zastřešenou terasu s posezením. Také je Vám k dispozici zastřešená pergola v zahradě, kde si můžete společně sednout a připravit si dobroty na vnějším krbu nebo na ohništi. Zahradní houpačka je vhodná pro děti i dospělé. Kola, koloběžky a další sportovní vybavení si můžete odložit buďto v garáži nebo na terase u apartmánu. Přímo u domu jsou Vám k dispozici dvě parkovací místa. Rádi Vás přivítáme v Apartmánu Velhartice.