Moderní apartmány u Skiareálu Rališka

Apartmánová chalupa Penzion Rališka je útulná, samostatně stojící chalupa, která se nachází v rekreační oblasti Horní Bečvy, blízko lyžařského střediska Skiareál Rališka. Nádherné výhledy na okolí a náš vstřícný přístup Ve vás zanechají příjemné pocity během Vaší dovolené.

Letní dny jsou skvělé na zchlazení se ve vodě - v údolí řeky Bečvy. Výlety pěšky nebo na kole absolvujete na posvátnou horu Radhošť a Pustevny. V turistami vyhledávaném místě Rožnov pod Radhoštěm si prohlédnete areál Valašského muzea v přírodě - nejstaršího skanzenu lidové architektury ve střední Evropě. Spolu s dětmi se povozíte na vláčku Rožnováčku nebo si udělejte výlet na Hrad Hukvaldy. Milovníci piva ocení Rožnovské pivní lázně. Zima je vhodná na zimní sporty. V blízkosti se nacházejí lyžařská střediska Skiareál Rališka, Skiareál U Sachovy studánky a Skiareál Bílá.

V každém dni v roce Vás s radostí přivítáme v Apartmánové chalupě Penzion Rališka, která disponuje celkovou kapacitou pro 14 hostů. Ubytování se dá pronajmout jako celek i po částech. K dispozici je pro Vás:

- 4-lůžkový apartmán s 2-lůžkovou ložnicí a dvěma přistýlkami v podobě rozkládacího gauče v kuchyňské části. V apartmánu si můžete přichystat chutné jídlo v kuchyni, jejíž součástí je keramická varná deska, rychlovarná konvice, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a televizor. Jídla si vychutnáte na jídelním sezení. Ve výbavě nechybí koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

- 10-lůžkový apartmán s 2-lůžkovou (dva lůžka), 3-lůžkovou (v přízemí, manželská postel a lůžko) a 5-lůžkovou ložnicí (manželská postel, tři lůžka, vlastní koupelna se sprchovým koutem). Nachází se zde také kuchyň s keramickou varnou deskou, el. troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem a jídelním sezením. Společný čas strávíte v obývací části s kachlovými kamny, televizorem se satelitním příjmem, klavírem a pohovkou. Apartmán je tvořen koupelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Další samostatná toaleta je na patře.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Nadýchat se čerstvého vzduchu můžete na venkovním posezení na terase. Gril a ohniště je u nás také samozřejmostí. Děti se zahrají na hřišti, které je přes polní cestu při stravovacím zařízení. Pobyt s domácím zvířetem je u nás povolen. Parkování aut je zajištěno přímo při ubytování. Těšíme se na Vás!