Sauna, koupací sud, dětské hřište...

Apartmánový penzion SIGNUM LAUDIS se nachází na okraji centrální části města Velké Hamry, odkud to budete mít blízko do Jizerských hor i Krkonoš.

V případě, že se rozhodnete udělat si výlet do okolí, doporučujeme Vám například turistiku k Mumlavskému vodopádu, navštívit některou z krásných blízkých rozhleden, mnoha zajímavých muzeí v celém okolí, nebo také výlet k Majáku Járy Cimrmana. Příjemný je pobyt u Jablonecké přehrady s různými volnočasovými aktivitami. Milovníci lyžování a snowboardingu ocení služby Ski Resortu Harrachov nebo ještě lépe bližší lyžařský areál Tanvaldský Špičák vzdálený jen 8 km.

Pokud hledáte nadstandardní ubytování s četnými doplňkovými službami, které navíc dýchá historií, právě jste ho našli. Nabízíme Vám ubytování ve čtyřech apartmánech s kapacitou pro 20 hostů během celého roku. Na výběr máte:

- Apartmán Viktória (1. patro) pro 6 hostů, vybaven původním prvorepublikovým nábytkem. Tvoří jej tři 2-lůžkové ložnice, každá s manželskou postelí a televizorem.
- Apartmán Stella (3. patro) pro 6 hostů nabízí komfortní prostor v 3-lůžkové ložnici s manželskou postelí, samostatným lůžkem, 2-lůžkové ložnici s manželskou postelí a 1-lůžkové ložnici se samostatným lůžkem.
- Apartmán Radmila (2. patro) vhodný pro 4 hosty, nabízí ubytování se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi, jedna s manželskou postelí, druhá se samostatnými lůžky a televizorem.
- Apartmán Liběna (2. patro) laděný v tradičním stylu, přizpůsobený pro pobyt 4 hostů ve dvou ložnicích s televizorem. Jedna s manželskou postelí, druhá se dvěma samostatnými lůžky.

V případě zájmu Vám umíme v každém apartmánu připravit i přistýlky a dětskou postýlku navíc. V každém apartmánu se nachází kompletně zařízená kuchyně s jídelním posezením, navíc Vám rádi dodáme remosku a dětskou židli. Ve všech prostorách je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Aby se naši hosté během pobytu cítili maximálně komfortně, mohou relaxovat v solné jeskyni, sauně, koupací kádi nebo si zaplavat v jezírku vhodném na plavání. Rádi Vám připravíme i snídaně.

Na trávení volného času využijete společenské prostory s kulečníkem, stolním tenisem, stolním fotbalem, pinballem, bowlingem (duben - říjen) a curlingem (podle počasí, zpravidla od 15. prosince do 15. března). Vaše dětičky se potěší velké autodráze, suchému interiérovému bazénu a plně vybavenému dětskému hřišti. V ceně máte zahrnut také pronájem kol jakož i prostor na úschovu kol či lyží. Na zaparkování aut je připraven uzavřený a uzamykatelný prostor u objektu. Už teď se těšíme na Váš pobyt v Apartmánovém penzionu SIGNUM LAUDIS.