Pěkné apartmány u svahů lyž. střediska

Máte rádi probouzení se přímo u svazích lyžařského střediska? Zveme Vám do našich Apartmánů 55, které jsou situovány 200 m od Ski areálu Králičík, ve Starém Městě pod Sněžníkem. Moderně vybavené apartmány Vám poskytnou komfort i během pobytu v létě.

Letní období je přímo skvělé na procházky či turistiku. Během výletů si nasbíráte různé plody lesa. Vezměte si sebou i kola a užívejte si jedinečné výhledy. V létě se zabavíte v termálním Koupališti Velké Losiny i Aquaparku Zábřeh. Spolu s dětmi si naplánujte výlet na nejvyšší položenou Přehradu Dlouhé Stráně. Během cesty zpět se spustíte na koloběžkách. V zimě Vás s radostí přivítají na svazích blízkých lyžařských středisek Ski areálu Králičák, Hynčice, Kunčice, Olšanka, Snowpark Paprsek nebo Staré Město. Na denní bázi jsou zde upravované běžkařské tratě.

Celoročně Vás vroucně přivítáme v našich Apartmánech 55. Kapacitně jsou určeny pro přespání maximálně 29 hostů. Na výběr máte téměř totožně řešené apartmány:
- 5-lůžkový Zelený apartmán s manželskou postelí a jedním lůžkem v jedné ložnici, manželskou postelí v druhé ložnici + jednou přistýlkou ​​na pohovce v kuchyni,
- 6-lůžkový Červený apartmán se dvěma ložnicemi - manželskou postelí a dvěma lůžky v jedné ložnici, manželskou postelí v druhé ložnici a jednou přistýlkou ​​na pohovce v kuchyni,
- 7-lůžkový Černý apartmán s manželskou postelí a dvěma lůžky v jedné ložnici, manželskou postelí a jedním lůžkem ve druhé ložnici + jednou přistýlkou ​​na pohovce v kuchyni,
- 7-lůžkový Modrý apartmán se dvěma ložnicemi - manželskou postelí a dvěma lůžky v jedné ložnici, manželskou postelí a jedním lůžkem v druhé ložnici a jednou přistýlkou ​​na pohovce v kuchyni.

Každý apartmán je vybaven kromě příslušného počtu lůžek i plně vybavenou kuchyní, kde je umístěn elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a jídelní posezení. V Zeleném apartmánu je navíc myčka nádobí. Nechybí zde ani televizor na kabelový příjem v každém apartmánu (v Zeleném je v rámci ložnice). Pohodlí poskytuje vlastní koupelna se sprchovým koutem (v Zeleném apartmánu vanou) a toaletou v každém apartmánu. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Máte rádi společné chvíle s rodinkou či přáteli? K tomu Vám dobře padne používání našeho Baru no°55 - společenské místnosti se dvěma částmi. V první si uvaříte vynikající pokrmy v kompletně zařízené kuchyni s barem, posezením pro 24 hostů, stolním tenisem, krbovou kamnou a televizorem. Druhá část slouží na odpočinek na gauči, koukání televizoru, hraní stolního fotbalu. V exteriéru si zas odpočinete na venkovním posezení při ohništi. Dětem zapůjčíme postýlku a židličku. Ke každému apartmánu přísluší uzamykatelná lyžárna. Parkování vozidel je hned u objektu. Těšíme se na Vás!