Apartmány a chalupy pod Liščím Kopcem

Zveme Vás do našeho rozmanitého ubytování Apartmány a domy pod Liščím kopcem, které leží na okraji města Vrchlabí, v jedinečné krkonošské přírodě. Jen 5 km od nás si zalyžujete na svahu střediska Herlíkovice, do centra města je to cca 1 km.

Výjimečná poloha na hranici Krkonošského národního parku nabízí mnoho příležitostí na výlety. Oblíbená je cyklistika, peří turistika, lov ryb, střelba z luku i lyžování či vyučování lyžování. Klidně se vydejte na rozhlednu Žalý, stezku korunami stromů v Jánských Lázních, ZOO ve Dvoře Královém i aquaparku ve Špindlerově Mlýně. V létě si zaplavete na přehradě Labská, v rybníku Vejsplachy i na koupališti Valteřice. Lyžování je možné v těchto střediscích: Herlíkovice - Bubákov, Strážné, Vrchlabí - Kněžický vrch.

Celoročně přístupné Apartmány a domy pod Liščím kopcem jsou k dispozici pro maximálně 30 osob. Pronajmout si je může skupinka hostů, páry, rodinky i senioři. Varianty ubytování u nás:

- dva mobilní domy - každý pro 4 osoby. Dům se skládá z obývací místnosti s LED televizorem se satelitním příjmem a pohovky (dva rozkládací křesla, sloužící jako přistýlky pro dvě osoby). Součástí je také kuchyňský kout, kde je sklokeramická deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jídelní sezení a nádobí. V domě je také 2-lůžková ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

- jedna Chalupa - desetimístná vila, kde v přízemí je plně vybavená kuchyň i obývací prostor - totožné jako v mobilním domě. Na patře jsou umístěny dvě 2-lůžkové ložnice - každá s manželskou postelí a dvěma přistýlkami. Patro dotváří koupelna s vanou a toaletou.

- jedna Chalupa - srub s kapacitou 12 hostů, která je dispozičně řešena podobně jako Chalupa - vila. Odlišuje se jedině počtem ložnic. K dispozici jsou tři - jedna 2-lůžková s manželskou postelí, dvě 4-lůžkové s manželskou a palandou. Chalupa má navíc: v kuchyni el. sporák s troubou, myčku nádobí; krbovou pícku v obývacím prostoru; druhou koupelnu se sprchovým koutem, pračkou a toaletou.

Všude je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V exteriéru chalup si můžete odpočinout na terase s posezením. Parkování aut jsme zajistili přímo při ubytování. Přijďte, těšíme se na Vás stejně jako Vy na Váš příjemný a ničím nerušený pobyt.


Neakceptujeme: Kuřáky