Výborné ubytování v nedotčené přírodě

Pokud jste pár, rodinka nebo i větší skupinka hostů, určitě si u nás najdete ubytování, které naplní Vaše očekávání a touhy. Apartmány a Dům s verandou Chřibská se nachází v malebném kraji, v obci Horní Chřibská, na hranici Lužických hor a Česko-saského Švýcarska.

U nás se můžete bavit během celého pobytu. Určitě doporučujeme cyklistiku, turistiku, houbaření nebo i výlety do okolí. Výborná poloha ubytování Vám zajistí návštěvu historických míst i památek, jako jsou Jetřichovice, Dolský Mlýn, Soutěsky ve Hřensku, Tolštejnské panství nebo Adrenalin park Jedlová. V létě je možností ke koupání několik - v blízkosti je vodní nádrž Chřibská, Lešenská přehrada, Kyjovská přehrada i Školní rybník. V zimě dobře padne lyžování ve střediscích Horní Podluží, Jedlová, Mezičky, Kytlice, Polevsko a Prácheň.

Apartmány a Dům s verandou Chřibská jsou dva typy ubytovacích zařízení s celkovou kapacitou 37 lůžek. Pronajmout si můžete jeden ze čtyř apartmánů v hlavní budově (celkem 25 lůžek) nebo Dům s verandou s kapacitou 12 lůžek.

Apartmány jsou vybaveny téměř totožně. Dva jsou situovány v přízemí, dva v patře. V každém apartmánu se nachází plně vybavená kuchyň s obývacím prostorem. Samozřejmou součástí je televizor se satelitním příjmem a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Každý apartmán disponuje jednou 4-lůžkovou ložnicí s palandou a dvěma oddělenými lůžky. Dvě přistýlky jsou na rozkládacím gauči v obývací části. Jeden apartmán má ještě navíc přistýlku pro jednu osobu (tak je jeho celková kapacita 7 hostů). V objektu je zajištěno WiFi připojení na internet zdarma. V hlavní budově je pro trávení chvil připravena společenská místnost s posezením (kapacita 25 míst).

Dům s verandou je samostatně stojící objekt vhodný pro jednu 12-člennou skupinku hostů. Hezké chvilky si můžete dopřát v obývací místnosti s televizí se satelitním příjmem a gaučovým sezením. K přípravě jídel poslouží kompletně zařízené kuchyně. Spánek si můžete dopřát v jedné ze tří 4-lůžkových ložnic s oddělenými lůžky. I zde je možnost připojení k bezplatné WiFi síti. Perfektní relax si můžete dopřát na kryté verandě s posezením.

Naši klienti mohou využívat místnost, která slouží k uschování všech Vašich sportovních potřeb. U nás máme i gril, ohniště a zahradní houpačku. Dětičky se potěší možnostem zábavy v pískovišti, na houpačce nebo trampolíně. Jsme Vám plně k dispozici a budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoliv požadavkem. Stačí Vám už jen zaparkovat Vaše vozidla při nás a užívat si skvělý pobyt. Těšíme se na Vás!