Super lokalita, bezkonkurenční cena

Zveme Vás do našeho útulného ubytování Apartmány Ajka, které se nachází v Rokytnici nad Jizerou, necelý 1 km od Skiareálu Horní Domky a přibližně 1,2 km od lanovky vedoucí na Lysou horu. Ubytování je vhodné pro páry, rodinky i skupinky přátel.

Během letní sezóny zajisté dobře padne cyklistika, turistika či procházky, kdy si můžete nasbírat lesní plody i hřiby. K navštěvovaným místům turistů patří Lysá hora, Huťský potok, Skokanské můstky Harrachov i Vodopád Kamienczyka. Dívat se na svět z výšky můžete z rozhledny Štěpánka, U borovice - Roprachtice nebe Špičák - Tanvald. Do historie můžete sáhnout na zříceninách hradů Nístějka a Návarov. Koupání během léta je možné v Jablonci nad Jizerou i Harrachově. V zimě si do sytosti užijete svahy okolních lyž. středisek Horní Domky, Modrá Hvězda a Studenov.

Celoročně přístupné Apartmány Ajka jsou k dispozici pro maximálně 15 hostů. Vybrat si u nás můžete:
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- jednu dvoulůžkovou suitu Standard s manželskou postelí a jednou přistýlkou,
- jeden Apartmán Superior s manželskou postelí a jedním lůžkem v ložnici + jedna přistýlka na gauči v obývacím prostoru,
- 6-lůžkový Rodinný pokoj s manželskou postelí v jedné ložnici a dvěma manželskými postelemi druhé ložnici.

Dům má tři patra a na každém patře je apartmá s vlastní kuchyní. Součástí každého pokoje je televizor se satelitním příjmem a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je bezplatné WiFi připojení na internet.

Na venkovním posezení si můžete odpočinout na čerstvém vzduchu, popř. ugrilovat dobrou večeři. V letním období se děti mohou zchladit v dětském bazénku, zároveň je k dispozici pískoviště a trampolína. Pobyt s domácím zvířátkem je možný po dohodě s majitelem. Parkování vozidel jsme zajistili přímo u objektu. Pokud Vás naše nabídka zaujala, přijďte. Těšíme se na Vás!