Ubytování ve stylových apartmánech!

Přijměte pozvání k nám a ubytujte se v moderně zařízených Apartmánech Apollon Resort. Resort se nachází ve známém turistickém městě Lednice na Jižní Moravě, v okrese Břeclav.

Lednice jsou situovány v samém srdci lednicko - valtického areálu, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO a je známý svým romantickým zámkem, nádherným parkem a palmovým skleníkem. Během pobytu doporučujeme návštěvu Rybničního a Loveckého zámečku, zříceniny Janův hrad, Minaretu, Apollůnovho chrámu, Obelisku, Chrámu Tří Grácií, městečka Valtice, Břeclav, Mikulova a jiných zajímavých míst. Lednicko - valtický areál je atraktivním zejména pro milovníky aktivního odpočinku. Je znám množstvím dobře vyznačených tras, které můžete absolvovat pěšky nebo na kolech. Málokdo ví, že Lednické rybníky patří k nejvýznamnější ornitologické lokalitě. V letních měsících zajisté oceníte možnost ochlazení se na koupališti Břeclav. Zimní období láká především milovníky lyžování či běžkování. Skvělou lyžovačku si dopřejete v lyžařském středisku Ski areál Němčičky.

U nás v Apartmánech Apollo Resort, Vás během celého roku srdečně ubytujeme v některém se studií nebo apartmánech s celkovou kapacitou pro 62 osob. Ubytovat se můžete v těchto ubytovacích jednotkách:
- pěti studiích s manželskou postelí (2 studia v suterénu, 2 v přízemí a jeden v podkroví se dvěma přistýlkami),
- šesti apartmánech s jednou ložnicí, s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na pohovce (3 apartmány v suterénu, 2 apartmány v přízemí a jeden v podkroví),
- třech apartmánech se dvěma ložnicemi, s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a dvěma přistýlkami na pohovce (jeden apartmán v přízemí a dva v podkroví).

Studia a také apartmány disponují s téměř stejným vybavením, ty které se nacházejí v přízemí disponují navíc také terasou s posezením. Jedno studio B3 je bezbariérové. Studia jsou vybaveny televizorem s anténou, pohovkou, vlastním plně zařízeným kuchyňským koutem s jídelním posezením, elektrickým dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou (studio C5, C3) i mikrovlnnou troubou a mrazákem (B3, B6) a podkrovní studio i elektrickým sporákem (A2).

Vybavení apartmánů zahrnuje televizor s anténou a gauč. Samozřejmostí je i plně vybavená kuchyň s jídelním posezením, elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, lednicí a mrazákem, apartmány A3, C1 a B1 jsou navíc dovybaveny elektrickým sporákem a apartmán A1 i keramickou varnou deskou (bez mikrovlnné trouby). Každý apartmán má také vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou (v apartmánech A3, C1, B1), umyvadlem, fénem, ​​stojanem na sušení prádla, ručníky a toaletou. V celém objektu mají hosté k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

Hosté během pobytu mohou také využívat společenskou místnost ve Vile C, kde najdou jídelní posezení a společenské hry.

V exteriéru resortu si hosté mohou posedět na vnějším sezení, ugrilovat něco dobrého na grilu, opéct klobásku nebo slaninu či pohoupat se na zahradní houpačce. Pro nejmenší tu čeká dětské hřiště s pískovištěm s hračkami, houpačka i prolézačky. Na vyžádání Vám zajistíme dětskou postýlku i dětskou vysokou židli, zapůjčíme kola, hru badminton i možnost opraní si prádla. Pokud k nám přijedete na kolech, tyto si odložíte v prostoru k tomu určeném. Auta si zaparkujete přímo u objektu. Tak neváhejte a prožijte příjemnou dovolenou u nás v Apartmánech Apollo Resort. Těšíme se na Vás.