Romantické ubytování v historické budově

Apartmány Athanor najdete ve městě Český Krumlov, jen 300 metrů od historického centra. Město je známé svou historií, historické centrum je zapsáno v seznamu UNESCO.

Dominantou města je určitě hradní a zámecký komplex, který je druhým největším v Česku, na zámku si kromě interiérů prohlédněte i zahrady a barokní divadlo. Ve městě najdete mnoho náboženských památek, jako křesťanských (kostel sv. Víta, kostel sv. Jost, kaple sv. Martina, kaple na Křížové hoře) tak i židovských (synagoga, židovský hřbitov). Okolí města můžete poznávat pěšky, na kole, na koni nebo i na raftu či kanoi. Výhled na kraj si vychutnáte z rozhledny Kleť nebo na Stezce korunami stromů v Lipně nad Vltavou. Pokud hledáte aktivní dovolenou, ze sportovních možností ve městě doporučujeme například squash a tenis, bowling či golf. Vodní radovánky si užijete na přírodním koupališti Lazna nebo v Aquaworld Lipno. O zimní zábavu se v této oblasti stará Skiareál Lipno a Skipark Frymburk.

Celoročně nabízíme ubytování v apartmánovém domě celkem pro 15 hostů. Ubytovat se můžete v těchto pokojích a apartmánech:
- Apartmán s vířivkou pro 2 - 3 osoby,
- Apartmán se saunou pro 2 - 3 osoby,
- Pokoj se sprchou pro 2 - 3 osoby,
- Pokoj s vanou pro 2 osoby,
- Pokoj s výhledem pro 2 - 3 osoby.

V ložnicích apartmánů i v pokojích jsou pro Váš odpočinek připraveny manželské postele, přistýlky jsou řešeny formou rozkládací pohovky nebo mobilní přistýlky. Pro děti zajistíme dětskou postýlku. Součástí každého apartmánu je koupelna s toaletou, fénem a se sprchovým koutem nebo vanou, v jednom apartmánu i s pračkou. Ke standardnímu vybavení pokojů patří televize se satelitním příjmem, trezor, minibar a rychlovarná konvice s kávou, čajem, cukrem a smetanou. Dva pokoje jsou vybaveny klimatizací. V obou apartmánech Vám poslouží kompletně vybavená kuchyně. Apartmány i pokoje disponují obývacím prostorem s pohovkou nebo křesly a televizí.

V celém apartmánovém domě je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Součástí objektu je renesanční sklep s krbem, kde podáváme snídaně. Hostům je k dispozici vinotéka se širokou škálou vín od vybraných vinařů. Příjemné posezení Vás čeká i na zahradě. Samozřejmostí je možnost bezpečně odložit kola. Omezený počet parkovacích míst najdete přímo u penzionu, další parkování je možné na nedalekém parkovišti P3 (s naší kartou bez poplatku).

Vyzkoušejte dovolenou s historickým nádechem. Těšíme se na Vaši návštěvu v Apartmánech Athanor..