Pohodlné ubytování s wellness

Apartmánový dům Apartmány Celnica najdete ve valašské obci Velké Karlovice v části Podťaté. Tato lokalita v blízkosti slovenských hranic je díky své poloze na předhůří Javorníků a Beskyd ideálním místem na letní i zimní aktivity.

Zajisté oceníte turistické cíle v okolí, turisté si rádi vyjdou na Velký Javorník, Soláň či Radhošť se známou sochou Radegasta. Krásný výhled se Vám naskytne z rozhleden Miloňová, Súkenícka (Čarták) a Ztracenec. Sedlo Pustevny je známé architektonickými skvosty Libušín a Maměnka. Mnoho zajímavostí uvidíte i ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Postaráno je také o cyklisty, nenáročná trasa Vás provede údolím Vsetínské Bečvy, různé stupně náročnosti nabízí Bike park Kyčerka. Naučte se hrát golf na hřišti Horal Velké Karlovice. Pokud máte rádi vodní radovánky, v létě si přijdete na své u jezera Balaton v Novém Hrozenkově nebo na koupališti Velké Karlovice. Aquapark ve Valašském Meziříčí je Vám k dispozici během celého roku. Pokud naopak preferujete zimní sporty, v okolí se nachází množství sjezdovek, které vyhoví potřebám každého lyžaře, vyzkoušejte například ski areály Synot Kyčerka, Machůzky, Razula či Kohútka. Rovněž můžete využít 70 km udržovaných běžeckých tras ve Velkých Karlovicích.

Během celého roku je Vám k dispozici penzion s celkovou kapacitou pro 30 hostů. Ubytovat se můžete v těchto pokojích a apartmánech:

- 2-lůžkovém apartmánu s jednou ložnicí, s přistýlkou ​​(Ap - 1),
- 2-lůžkovém pokoji (Ap - 2),
- 3-lůžkovém apartmánu s jednou ložnicí (Ap - 3),
- 3-lůžkovém pokoji (Ap - 4),
- 5-lůžkovém rodinném pokoji se dvěma ložnicemi (Ap - 5/6),
- 4-lůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi, se dvěma přistýlkami (Ap - 7),
- 2-lůžkovém apartmánu s jednou ložnicí, s přistýlkou ​​(Ap - 8),
- 4-lůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi (Ap - 9).

Ve všech ubytovacích jednotkách najdete kromě lůžek a úložných prostorů také televizi se satelitním příjmem. Ke každému pokoji nebo apartmánu náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Součástí Ap - 1, Ap - 3 a Ap - 7 je kuchyňský kout, kde Vám poslouží elektrický sporák nebo dvouplotýnka, mikrovlnná trouba, lednice a rychlovarná konvice. Apartmán Ap - 7 je bezbariérový.

V penzionu je Vám 24 hodin denně k dispozici recepce. Součástí objektu je restaurace Hostinec u Valchářů, kde je také možná organizace firemních akcí či rodinných oslav. K pobytu si můžete připlatit snídaně, polopenzi nebo plnou penzi. Relax Vám poskytne wellness, kde si užijete infrasaunu či vířivku, v exteriéru naleznete také finskou saunu pro 15 osob a koupací káď (všechny wellness služby jsou zpoplatněny). Pokud holdujete spíše aktivnímu odpočinku, využijete venkovní bazén nebo naši půjčovnu kol a koloběžek. Pro labužníky je k dispozici za poplatek grilovací domek, kde si připravíte vynikající dobroty. Přímo u penzionu je zajištěno parkování pro 15 aut. Rádi Vás přivítáme v Apartmánech Celnica!