Pohodlné apartmány v blízkosti skiareálu

Apartmány Čertova chata najdete v těsné blízkosti ski areálu Špičák, nedaleko města Železná Ruda, v Plzeňském kraji. Město leží v Národním parku Šumava, v blízkosti hranice s Německem.

Obec se může pochlubit vodopádem Bílá strž, nejvyšším vodopádem Šumavy, horou Špičák s oblíbeným lyžařským střediskem a také Černým a Čertovým jezerem. Tato místa můžete poznávat pěšky nebo na kole. Oblíbený je také vrch Velký Javor na bavorské straně. Ve městě Železná Ruda můžete navštívit Pivovarské muzeum a Muzeum historických motocyklů a vyzkoušet lezeckou lanovou dráhu. V německém městě Zwiesel na Vás čekají venkovní i vnitřní bazény a vířivky, vesnička Lam nabízí odpočinek v podobě wellness areálu Osserbad. Největším šumavským lyžařským areálem je právě Špičák, z 8 km sjezdovek si vybere opravdu každý. Neváhejte vyzkoušet i další ski areály v okolí, v Železné Rudě či Hartmanicích nebo zajděte do známého střediska Grosser Arber v Německu.

Celoročně nabízíme ubytování ve dvou apartmánech, jednom 4-lůžkovém a jednom 5-lůžkovém. Oba apartmány najdete v apartmánovém domě. Pohodlně se zde ubytují například rodiny s dětmi nebo páry.

Apartmán č. 1 disponuje jednou ložnicí s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. V apartmánu č. 17 najdete dvě ložnice, jednu s manželskou postelí, druhou s palandou a samostatným lůžkem. V obou apartmánech se nachází obývací místnost s televizí, pohovkou a jídelním stolem, která je spojena s kuchyňským koutem, kde Vám poslouží keramická varná deska, mikrovlnná trouba, toastovač a chladnička. Samozřejmou součástí každého apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K apartmánu č. 17, náleží i předzahrádka, na kterou se dostanete z obývací místnosti. V případě potřeby pro Vás zajistíme dětskou postýlku. V obou apartmánech je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

 V areálu apartmánového domu najdete terasu s posezením a grilem. Také se zde nachází dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm. V přízemí budovy využijete místnost na odkládání lyží a kol. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo.

Ubytujte se pohodlně a v soukromí, ať už se chystáte na lyžovačku nebo na turistiku. Rádi Vás přivítáme v Apartmánech Čertova chata.