Luxusní apartmánová chata u vleku

Apartmán De Luxe pro 1- 6 osob:
celý týden: 9.990,-
3 noci  5.490,- 
2 noci 4.990,- 

Apartmán Classic pro 1-4 osoby: 
celý týden:  5.690,- 
3 noci   3.490,- 
2 noci   2.990,- 

Týden začína a končí vzdy nedělí.

Zveme Vás do jednoho z nejvyhledávanějších ubytování v Krkonošském národním parku, přímo na černé sjezdovce lyžařského areálu Lysá Hora v Rokytnici nad Jizerou. Zveme Vás do apartmány tvořené Chaty Švadlenka, kde kromě možnosti vyjití lyžemi přímo na svah si můžete dopřát špičkové jídlo nebo výborný relax v sauně.

Celoročně se můžete přijít ubytovat do jednoho z našich 5 apartmánů Apartmány Chata Švadlenka. Maximální kapacita ubytování je 34 osob. Na výběr je:
- čtyřikrát 4-lůžkový Apartmán classic s výhledem na hory, který tvoří manželská postel a dvě oddělená lůžka v ložnici + rozkládací gauč v obývací místnosti využitelný jako přistýlka pro 2 osoby,
- jedenkrát 8-lůžkový Apartmán Deluxe, skládající se ze dvou ložnic - každá s manželskou postelí a palandou + rozkládací gauč v obývací místnosti využitelný jako přistýlka pro 2 osoby.

Součástí každého našeho apartmánu je útulně zařízená obývací místnost se smart LCD televizorem se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, společenskými hrami a pohodlným gaučovým sezením. Deluxe apartmán má navíc masivní krb na líh. Rádi vaříte? Pak oceníte nadstandardně zařízenou kuchyň v každém apartmánu.

V našich moderně vybavených apartmánech je kromě ložnicové části k užívání i vlastní koupelna s vyhřívanou podlahou a s toaletou. V apartmánech classic je se sprchovým koutem a v Deluxe s vanou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí každé ubytovací jednotky je úložna na lyže. Před chatou si můžete posedět na dřevěných lavicích u stolů nebo si opéct jídla v ohnisku. Gril zapůjčujeme za poplatek. Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku i vysokou židličku. U nás se dá zaplatit za ubytování kreditní kartou. Saunu i s ochlazovacím bazénkem můžete najít u chaty, je však zpoplatněna. Také nabízíme možnost polopenze v blízkém hotelu (50 m). Těšte se na krásný pobyt v KRNAP-e. My se těšíme na Vás!

A co dělat ve volném čase? Určitě se můžete do vyčerpání unavit lyžováním, sáňkováním i snowboardováním na sjezdovkách různých náročností v místním lyž. středisku. Upravované jsou také kilometry běžeckých tratí. V létě dobře padne pěší turistika k pramenu Labe a Labským vodopádům, případně k Pančavskýmu vodopádu. Po vyznačených trasách si můžete užívat i výhledy ze sedla kola i koně. Netradiční je paragliding, downhillová dráha nebo lyžování na trávě či vození na terénní koloběžce. Bazén - ten je príma v Harrachově. Možností je mnoho. Přijďte vyzkoušet sami.