Luxusní apartmány na jihu Čech

Apartmány Duo Dačice najdete nedaleko centra města Dačice, v okrese Jindřichův Hradec, v Jihočeském kraji. Historické centrum města bylo prohlášeno za památkovou zónu. Méně než 12 km je vzdáleno historické město Telč.

V Dačicích najdete hned několik památek a také možnosti sportovního a kulturního vyžití. Prohlédnout si můžete renesanční Starý zámek, který je sídlem radnice nebo Nový zámek s anglickým parkem. V Novém zámku najdete expozici městského muzea a konají se zde různé kulturní akce. Kuriozitou je pomník kostky cukru, připomínka toho, že první kostka cukru na světě vznikla právě zde, v Dačicích, v roce 1841. V létě si užijete koupání v dačickém aquaparku nebo v nedalekých rybnících. Pokud se chystáte na výlet do okolí, doporučujeme například klášter v Kostelním Vydří, historické město Telč, zámky Český Rudolec a Jemnice, Hrady Roštejn a Bítov nebo zříceniny Štamberk a Lanštejn. V zimních měsících si zalyžujete na vleku Mrákotín.

Během celého roku nabízíme ubytování ve dvou apartmánech se samostatnými vchody, celkově se u nás může ubytovat až 8 hostů. Pohodlně se u nás budou cítit například obchodní cestující ale také rodinky s dětmi nebo cyklisté.

Oba apartmány jsou stejně nadstandardně vybavené, s designovou výzdobou. V každém najdete jednu ložnici s manželskou postelí, televizí a trezorem. Další dvě lůžka vzniknou rozložením gauče v obývací místnosti. Když se právě obývák nevyužívá na spaní, podíváte se tu na televizi (internetový příjem), zahrajete si společenské hry, odpočinete si v masážním křesle nebo si vychutnáte domácí jídlo. To si připravíte díky kompletně vybavenému kuchyňskému koutu, kde najdete ostrůvek s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubu, toaster, rychlovarnou konvici a lednici s mrazákem. Součástí každého apartmánu je koupelna s vanou, toaletou, pračkou a fénem na vlasy. Apartmány jsou klimatizované a disponují malými balkony, u obývací místnosti se nachází zimní zahrada s živými květinami.

Pro děti Vám na požádání do apartmánu přidáme dětskou postýlku a židličku. Po dohodě zajišťujeme snídani v blízkém hotelu (od pondělí do pátku). V obou apartmánech je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Za budovou se nachází menší zahrádka s posezením. Zde najdete i uzamykatelnou kóji na odkládání kol. Přímo u budovy je možné zaparkovat 4 a více aut.

Dopřejte si na dovolené nebo služební cestě zasloužený komfort, který Vám poskytnou Apartmány Duo Dačice.