Klidné místo pro rodiny s dětmi

Apartmány Dvořáček najdete na okraji města Svoboda nad Úpou, v části zvané Sluneční stráň. Jedná se o klidnou lokalitu, kde v blízkosti začíná les. Město leží na okraji Krkonošského národního parku.

Pokud k nám přicházíte v létě, hlavní aktivitou bude pro Vás turistika, pěší nebo cyklistická. Ve městě si můžete půjčit kola nebo koloběžky. K oblíbeným turistickým cílům patří Sněžka, pramen Labe, rozhledna na Černé hoře nebo také Adršpašsko-teplické skály. Nadšenci historie jistě rádi navštíví zámky Náchod, Kuks a Nové Město nad Metují. Děti potěšíte výletem do ZOO Dvůr Králové nebo do aquaparků Trutnov či Janské lázně. Během léta si vyrazíte na koupaliště Retro park Sejfy, Čistá, Petřikovice nebo Valteřice, populární je i přírodní koupaliště Mladé Buky. Samozřejmě, hlavní sezónou je tu zima, naleznete zde množství lyžařských středisek, kde si na své přijde každý lyžař či snowboardista. Čekají Vás lyžařská střediska Skiresort Černá hora, Pec pod Sněžkou, Velká a Malá Úpa, Mladé Buky.

Během celého roku nabízíme ubytování ve dvou apartmánech v rodinném domě. Jeden apartmán se nachází v suterénu, druhý v podkroví, majitel obývá přízemní část. Každý apartmán disponuje vlastním vchodem.

Apartmán v suterénu disponuje dvěma ložnicemi, 4-lůžkovou a 2-lůžkovou. Všechna lůžka jsou samostatné, lze je spojit do dvojlůžka. Obývací místnosti dominuje krb, atmosféru dotváří dřevěný nábytek a nachází se zde i televize se satelitním příjmem. Díky kompletně vybavenému kuchyňskému koutu si připravíte na co máte chuť, poslouží Vám elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem i kávovar a rychlovarná konvice. Součástí apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V podkrovním apartmánu s balkonem naleznete tři ložnice, jednu 2-lůžkovou s manželskou postelí a dvě 4-lůžkové, každá se čtyřmi samostatnými lůžky, které lze spojovat. Kuchyň a obývací místnost tvoří jeden prostor, najdete zde gauč a křesla, televizor se satelitním příjmem a kompletně vybavený kuchyňský kout. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

V celém domě je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na zahradě u domu se nachází terasa s posezením, kde je možné grilovat. Pokud k nám přijíždíte na cyklistiku, kola Vám odložíme v zahradním domku. U domu je zajištěno parkování pro 6 aut. Těšíme se na Vaši návštěvu v Apartmánech Dvořáček.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky