Apartmá 4-8 lůžek 1-3 ložnice 47/62/77m2

Slevy při včasném objednání :
Týden 7 nocí za cenu 6 nocí v zimní a letní hlavní sezoně i na Vánoční týden .
Při pronájmu na prodloužený víkend NE-ST: apartmán = 1 x přistýlka zdarma (PZ),
oba apartmány = 2 x PZ ,celá kapacita = 4 x PZ.


Zveme Vás do Apartmánů Fialka, které se nacházejí 300 m od sjezdovky Ski areálu Kašperské Hory ve městě Kašperské Hory.

Okolní příroda se sama nabízí na nenáročné procházky, cyklistiku i turistiku Národním parkem Šumava. V tomhle nejvýše položeném gotickém městu v Čechách plném zlata a skvělých příležitostí můžete objevit hrad, sýpku, kostely a jiné památky. Spolu s dětmi si můžete naplánovat jízdu na koních, sbírat plody lesa nebo se okoupat v Sušickém aquaparku. V zimě si zalyžujete v místním lyž. středisku, případně v Churáňově, Kvildě, Špičáku i Velkém Javoru.

Sezonně přístupné Apartmány Fialka v nově postaveném rodinném domě disponují kapacitou 12 pevných lůžek a 4 přistýlky. Pronajmout se dají jako jeden celek pro jednu skupinku nebo po částech:

- dvou podkrovních apartmánech s jednou 4-lůžkovou ložnicí a dvěma přistýlkami na gauči v obývacím prostoru. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem s dvouvařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, jídelním sezením a plně vybaveným jídelními potřebami pro 8 osob. Apartmány jsou tvořeny také obývací místností s televizorem a gaučovým sezením. Součástí každého apartmánu je koupelna se dvěma umyvadly, sprchovým koutem a oddělená toaleta.

- dvou přízemních 2-lůžkových ložnicích (15 m2) - možné pronajmout jednu nebo dvě k apartmánu. Každá ložnice je vybavena dvěma lůžky, televizí a toaletou. Tyto ložnice jsou určeny pro zvýšení komfortu hostů v apartmánech jako doplňkové ložnice.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Sušárna na oblečení slouží také k uschování sportovních potřeb hostů. Na terase s posezením nachytáte bronz nebo si připravíte jídla na zahradním grilu. Parkování aut je v uzavřeném oploceném pozemku pro maximálně 4 auta. Těšíme se na Vás!

Důležité informace: Telefonický kontakt je možný pouze v sezoně ve středu a v neděli od 10 do 18 hod, na e-maily odpovídáme do 24 hodin. Děkujeme.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky