Komfortné apartmány v historickém domě

Apartmány Gambit najdete v historické budově ve městě Strmilov, v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji. Toto město se nachází v oblíbené turistické destinaci Česká Kanada.

Tato oblast je protkána turistickými a cyklistickými trasami. Za cíl si můžete vybrat například Míchovu skálu, zatopený žulový lom u Sumrakova, Tůmův vrch nebo Vysoký kámen. Pokud Vás láká historie, určitě si naplánujte výlet k některé z mnoha historických památek (zámky Dačice a Žírovice, městská památková rezervace Slavonice, poutní místo Kostelní Vydří, zříceniny Landštejn a Janštejn, hrad Roštejn). Milovníci rybolovu rádi stráví den v rybářském revíru Hamerský potok nebo u rybníka Amerika. Děti zaujme úzkokolejná železnice Českou Kanadou, kde můžete zažít propadnutí vlaku. Pokud máte rádi přírodní koupání, doporučujeme rybníky Komorník, Hejtman, Maráz nebo Chytrov, pokud preferujete bazény vyberte se do Aquaparku Jindřichův Hradec. V zimě si přijdou na své běžkaři na značených trasách, na sjezdové lyžování využijete sjezdovky Mrákotín a Nová Bystřice.

Během celého roku se můžete ubytovat v domě s celkovou kapacitou pro 52 osob. Ubytování je určeno pro jednu skupinu od 20 osob. Po dohodě je možné ubytovat dvě samostatné nezávislé skupiny (dům je dispozičně rozdělen na dvě části).

K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- jeden 1-lůžkový pokoj,
- pět 1-lůžkových pokojů s přistýlkou,
- dva 2-lůžkové pokoje,
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma přistýlkami,
- jeden 3-lůžkový pokoj s přistýlkou,
- jeden 3-lůžkový pokoj se třemi přistýlkami (Radouchův apartmán),
- jeden 4-lůžkový apartmán se čtyřmi přistýlkami (Apartmán Citadela),
- jeden 5-lůžkový apartmán se dvěma přistýlkami (Lorencův apartmán),
- jeden 6-lůžkový apartmán se dvěma přistýlkami (Floriánův apartmán).

Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, v apartmánech Citadela a Lorencův navíc s vanou. Ve Floriánově a Lorencově apartmánu je Vám k dispozici také kuchyň s plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí a v apartmánu Citadela využijete kuchyňský kout s elektrickým dvouvařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Kuchyň ve Floriánově apartmánu spolu s obývací místností s jídelním posezením a gaučem může být využívána i ostatními hosty, zejména při ubytování velkých skupin, v této kuchyni najdete také pračku. Hostům je k dispozici jedna společná koupelna se sprchovým koutem a tři samostatné toalety. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V objektu jsou zřízeny dvě společenské místnosti, v obou se zabavíte sledováním televize nebo hraním společenských her, usadíte se při tom na pohodlném gauči nebo u jídelních stolů, v jedné z místností se nachází také krb na dřevo. V objektu využijete také dvě kuchyně, obě vybavené ledničkou s mrazákem, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, v jeden navíc i myčka nádobí.

Tělocvičnu s rozměry 8 x 16 metrů můžete využít nejen na sport a hry, ale také jako zasedačku v případě školení nebo skupinových aktivit, k dispozici je zde plátno na promítání. Na požádání Vám umožníme používání stolu na stolní tenis nebo kulečník. V exteriéru si užijete v letních měsících bazén a děti potěší menší hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm. Příjemný čas na čerstvém vzduchu můžete strávit i opékáním nebo grilováním (gril Vám poskytneme po dohodě). Na odkládání kol, případně lyží, jsme vyhradili samostatný prostor. Parkování je možné v blízkosti objektu na ulici. Těšíme se na Vaši návštěvu v Apartmánech Gambit.