Komfortné apartmány na Jižní Moravě

Apartmány Gorčák najdete v obci Ivaň, v okrese Brno-venkov, v Jihomoravském kraji. Tato malá obec leží v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny mezi řekami Jihlava a Svratka.

Množství cyklostezek v okolí potěší každého, tyto trasy Vám nabídnou výhledy na vinice i mírně kopce. V tomto kraji natrefíte na mnoho vinných sklepů, v mnoha Vás rádi pozvou na ochutnávku lokálních vín. Na své si přijdou i rybáři, jednak na řekách Jihlava a Svratka a také v přehradě Nové Mlýny. Tato vodní nádrž je zároveň oblíbeným místem k rekreaci, například v obci Pasohlávky najdete pláž, kde se můžete nejen koupat ale také zkoušet vodní sporty a užít si noční život. Pokud nejste příznivcem přírodních koupališť, naplánujte si den například na koupalištích Žabčice, Hustopeče nebo Březí. K oblíbeným atrakcím patří největší vodní park v ČR Aqualand Moravia. Z mnoha historických památek v okolí doporučujeme zámek Mikulov, Lednicko-valtický areál nebo zříceninu Sirotčí hrádek. Vyrazte i na výlet do nedalekého Rakouska, dokonalý relax si užijete v termálních lázních Laa an der Thaya. Pokud k nám přicházíte v zimě, zimní radovánky si můžete užít v Němčičkách.

Apartmán 1 má celkovou kapacitu pro 11 - 14 hostů. Disponuje třemi ložnicemi, dvě z nich jsou 2-lůžkové s manželskými postelemi, které lze rozpojit, třetí je 5-lůžkový s patrovou manželskou postelí a samostatným lůžkem. V obývací místnosti s krbem a televizí najdete rozkládací gauč, který je využitelný jako přistýlka pro dvě osoby a křeslo, které po rozložení slouží jako lůžko pro jednu osobu. Součástí obývací místnosti je kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a toustovačem, nechybí jídelní stůl. V přízemí najdete také koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu a další toaleta se nachází v patře. V suterénu tohoto apartmánu si můžete posedět ve vinném sklípku.

V apartmánu 2 se ubytuje 14 - 16 osob ve 4 ložnicích. Jedna ložnice je 2-lůžková s manželskou postelí, ostatní tři ložnice jsou 4-lůžkové, každá se čtyřmi samostatnými lůžky, které lze libovolně spojovat. V obývací místnosti je umístěn rozkládací gauč, který je možné využít jako dvojlůžko. Nachází se zde i televize a příjemnou atmosféru celému prostoru dodává krb. V tomto apartmánu najdete dvě kuchyně, obě podobně vybavené elektrickým sporákem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním posezením. Pro Vaše pohodlí disponuje apartmán dvěma koupelnami se sprchovým koutem a dvěma samostatnými toaletami.

V obou apartmánech je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pro nejmenší Vám na požádání poskytneme dětskou postýlku a v obou apartmánech najdete i různé hračky pro děti. Na dvoře, který je společný pro oba apartmány, využijete posezení s venkovním grilem a krbem. Děti se zahrají na pískovišti. Parkování pro 4 auta je možné přímo u apartmánů. Těšíme se na Vaši návštěvu v Apartmánech Gorčák.