Nové moderní apartmány - klid a pohoda

Zveme Vás do nových Apartmánů Hradiště, které se nacházejí ve Znojmě, na území Národního parku Podyhí, v městské části Hradiště. Necelý kilometr Vás dělí od centra města.

Užívat si klidnou dovolenou během celého roku můžete v Apartmánech Hradiště, jejichž maximální kapacita je 12 osob. Apartmány se dají pronajmout jako jeden celek nebo si můžete pronajmout:
- 6-lůžkový Apartmán 1 se dvěma ložnicemi - v obou manželská postel a samostatné lůžko,
- 6-lůžkový Apartmán 2 se dvěma ložnicemi - manželská postel a jedno lůžko v jedné ložnici, patrová postel a jedno lůžko v druhé ložnici.

Oba apartmány jsou dispozičně (až na rozložení ložnic) řešeny totožně. V přízemí každého apartmánu si můžete užívat teplo sálající z krbový kamny v obývací místnosti. Součástí obývací místnosti je také televizor a gaučové sezení. Obývák je propojen s kuchyní, kde můžete využívat sklokeramickou desku, elektrickou troubu, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu a jídelní sezení. Přízemí apartmánu dotváří koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Na patře každého z apartmánů jsou umístěny ložnice, z nichž Vás okouzlí výhled na okolní přírodu národního parku. Hostům je zde maximální komfort dopřán i díky samostatné toaletě. V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet zdarma.

Mysleli jsme i na to, abyste si čas užívali na čerstvém vzduchu. Připravili jsme tak terasu s posezením a grilem. Ve sklepě lze uložit kola a lyže. Parkování aut je zajištěno do 50 m od objektu. Těšíme se na Vás!

Královské město Znojmo je bohaté na historii. I díky velkomoravskému osídlení, národnímu parku či nádherným vinicím patří toto město k nejnavštěvovanějším v Česku. Doporučujeme prohlédnout si Rotundu sv. Kateřiny, hrad, klášter, pivovar, podzemí nebo si zaplavat na městské plovárně. Městem jezdí vyhlídkový vláček. Rybolov i koupání v přírodě dobře padne na Vranovské přehradě. V zimě si dopřejte relax ve wellness centrech nebo bruslení na ledě.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty