Nadstandardní a plně vybavené apartmány.

Apartmány Hutisko 769 Vám nabízejí nadstandardní ubytování v nádherném a klidném prostředí, v malebné horské vesničce Hutisko - Solanec, část Solanec pod Soláněm, nedaleko Rožnova pod Radhoštěm.

Naše ubytování Vám poskytuje příjemný prostor ve třech apartmánech, každý vhodný pro pobyt dvou až čtyř osob. Celková kapacita ubytování je přizpůsobena pro 12 osob. Na výběr máte:

- přízemní velmi prostorný a luxusní apartmán s velkou terasou s posezením,
- jižní a severní apartmán v prvním patře, každý s posezením na vlastní terase.

Každý apartmán je tvořen obývacím pokojem s televizorem a kompletně zařízenou kuchyňskou částí s jídelním koutem. Komfortní spánek Vám zaručí manželská postel v ložnici každého apartmánu. Jako přistýlky můžete využít rozkládací pohovky v obývacím pokoji. Samozřejmostí výbavy každého apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V případě potřeby Vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku, dětskou jídelní židličku a vaničku. Ve všech prostorách je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Suterén apartmánů slouží jako relaxační zóna, kde jsme pro Vás připravili vířivou vanu a sprchový kout s masážní sprchou. Abyste se cítili jako doma, můžete také využít pračku a sušičku v prádelně. Na zahradě si opečete dobroty na ohništi, posedíte v kruhu blízkých kolem něj a dětičky se zabaví na houpačce. Vaše lyže a kola si odložíte v prostoru k tomu určeném a auta zaparkujete v garážovém stání přímo u domu.

Přímo v obci si zaplavete v místním venkovním bazénu, zajisté Vás potěší několik wellness center v okolních resortech i četné turistické a cyklistické stezky. Jen 7 kilometrů od ubytování se rozprostírá významná turistická destinace Rožnov pod Radhoštěm. Zde Vám doporučujeme navštívit zejména Valašské muzeum v přírodě. Skvělé pivo si dopřejete v Rožnovském pivovaru, případně můžete vyzkoušet i ochutnávku čokolády v Málkově čokoládovně, která se nachází také v areálu pivovaru. Pěkný výhled se Vám naskytne z Jurkovičovy rozhledny, milovníci adrenalinu mohou využít služeb lanových center Gibon Park v Rožnově pod Radhoštěm a Tarzánie v nedalekých Trojanovicích. Pokud k nám přijedete za zimními sporty, k dispozici jsou Vám areály na Soláni, Pustevnách, Bílé či ve Velkých Karlovicích.

Těšíme se na setkání s Vámi v Apartmánech Hutisko 769.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky