Nově zrekonstruované apartmány

V klidné části obce Mikulčice, na jižní Moravě, jsou situovány rodinné Apartmány Kateřina. Vhodné jsou pro rodinky s dětmi, skupinky turistů i cyklistů.

Zajímáte se jak trávit volné chvíle v Mikulčicích a okolí? Na Jižní Moravě Vás čeká krásná příroda, množství cyklostezek i ochutnávka vynikajících vín. Zajímavá je návštěva archeologického naleziště Slovanské hradiště přímo v Mikulčicích, které jsou také známé svým folklórem. Nádherný výhled se Vám naskytne z rozhledny, která je součástí zmíněného Slovanské hradiště. Nejbližší lyžovačku si můžete vychutnat v Ski centru Bílé Karpaty.

V našich apartmánech jste srdečně vítáni během celého roku. Nabízíme Vám ubytování v jednom studiu a dvou apartmánech s celkovou kapacitou pro 13 osob včetně přistýlek. Každý apartmán disponuje vlastním vchodem od zahrady.

Dvoulůžkový apartmán (studio) sestává z jedné místnosti s manželskou postelí, pohodlnou pohovkou, televizorem a plně vybaveným kuchyňským koutem s plynovým vařičem, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem. Součástí studia je vlastní koupelna se sprchovým koutem, pračkou a toaletou.

Čtyřlůžkový apartmán je tvořen obývací místností propojenou s kompletně zařízeným kuchyňským koutem. Najdete zde komfortní gauč, který využijete i jako přistýlku pro jednu osobu, televizor a jídelní posezení. Příjemný odpočinek si dopřejete v 4-lůžkové ložnici s manželskou a patrovou postelí. Samozřejmostí apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem, pračkou a toaletou.

V největším luxusním šestilůžkových apartmá jsme pro Vás připravili obývací místnost propojenou s kompletně vybavenou kuchyní s pračkou. Nachází se zde moderní gauč, roztahovací 2-lůžko, televizor a jídelní posezení. V ložnici je situována manželská a patrová postel. K apartmánu neodmyslitelně patří vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Exteriér apartmánů je Vám plně k dispozici. Odpočinete si zde během grilování na zahradním grilu v altánku nebo na terase. Vaše ratolesti se potěší dětskému hřišti s prolézačkami, lanovou sítí, skluzavkou, trampolínou. Pokud k nám zavítáte s koly, u nás se vždy najde prostor na jejich úschovu. Auta si bezpečně zaparkujete přímo u apartmánů. Už teď se těšíme na setkání s Vámi v Apartmánech Kateřina.