Apartmány Marco Polo

Zveme Vás do rodinne laděného ubytování Apartmány Marco Polo, které se nachází v obci Lednice, na Moravě. Naše ubytování je specifické zejména díky hravé formě ladění jednotlivých apartmánů.

Jižní Morava je oblíbeným dovolenkovým místem zejména díky Lednicko-Valtickéhu areálu, který je zapsán i do Seznamu světového dědictví UNESCO. Objevujte krásy ze sedla kola nebo nenáročnými procházkami. Nevynechejte ani návštěvu zámku Lednice, Janova hradu nebo Botanické zahrady. Na své si tu přijdou i rybáři na rybnících. V zimě doporučujeme bruslení na ledě.

Béhem léta Vám nabízíme ubytování ve třech Apartmánech Marco Polo v soukromí rodinného domu ubytovatele, který bývá v přízemí. Každý apartmán disponuje kapacitou pro 4 hostů (celý komplex má dohromady 12 lůžek). Vybrat si můžete z apartmánů:
- Oceán,
- Safari,
- Jungle.

Každý apartmán je řešen téměř totožně. Odlišují se hračkami a celkovou dekorací v apartmánech. V každém apartmánu se nachází manželská postel, patrová postel, televizor se satelitním příjmem, klimatizace a společenské hry. Chutná jídla si připravíte v kuchyňské části apartmánu, kde využijete dvojplotnu, ledničku, rychlovarnou konvici a menší jídelní sezení. V Jungle si uschováte potraviny i do mrazničky. V rámci každého apartmánu se nachází koupelna se sprchovým koutem (Oceán, Safari) / vanou (Jungle) s toaletou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru ubytování si můžete připravit jídla na grilu nebo odpočinout si na posezení na terase. Děti se zahrají na hřišti s houpačkou, skluzavkou a dětským bazénem. V deštivějším počasí se děti zahrají v koutku s hračkami. Během léta si zaplavete v bazénu nebo si také zahrajete basketbal. Víme Vám zapůjčit dětskou postýlku i židličku a uschovat Vaše kola. Parkování aut je zajištěno přímo při ubytování.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí