Chalupa pro 21 osob s vlastním wellness

Apartmány Moravice se nacházejí v překrásné oblasti Jeseníků, na okraji obce Dolní Moravice. Okolí nadchne nejen milovníky zimní, ale i letní přírody.

Během léta můžete svůj čas využívat naplno při turistice, cyklistice, jízdou na koni, hře squashe nebo v lanovém centru. V blízkosti najdete městské koupaliště v Bruntále, krytý bazén v Karlově Studánce a termální koupaliště v lázních Velké Losiny. V zimě si zimní sporty užijete v Skiareálu Čerťák s novou čtyřsedačkovou lanovkou, širokými sjezdovkami a nočním osvětlením. Lyžování v okolí je možné případně v Malé Moravce.

Bydlet můžete v unikátní rodinné usedlosti, která se rozkládá na 6 500 m2. U nás tak zažije neobyčejný komfort až 21 hostů. Na výběr máte k dispozici 5 stylově zařízených apartmánů v prvním patře domu:
- dva 2-lůžkové apartmány (Apartmán číslo 2 a 4), každý se dvěma samostatnými lůžky,
- dva 4-lůžkové apartmány (Apartmán číslo 1 a 3) - v jednom čtyři samostatná lůžka, v druhém manželská postel a dva lůžka,
- jeden 6-lůžkový apartmán s jednou 2-lůžkovou ložnicí se dvěma lůžky a jednou přistýlkou, druhá 4-lůžková ložnice se dvěma lůžky a palandou.

Každý apartmán disponuje vlastním LCD televizorem se satelitním příjmem. V rámci menších apartmánů se nachází plně vybavený kuchyňský kout, ve větších je zas plně vybavená kuchyň. Apartmány 1 až 4 disponují koupelnou se sprchovým koutem, v Apartmánu 5 je koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí si perfektní relax můžete dopřát ve wellness centru se saunou a vířivkou. Společný čas se dá trávit ve společenské místnosti s krbem a jídelním sezením. Děti se zabaví v dětském koutku (je součástí Apartmánu číslo 5 - využívá se hlavně při pronájmu celé chalupy). V létě můžete využívat bohatě vybavené dětské hřiště, posezení na terase, gril, ohniště i zahradní houpačku. Do větších apartmánů se dá umístit dětská židle i postýlka - vždy na dotaz. Víme uschovat kola a lyže. Parkování je u chalupy. Přijďte, těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Starší než 25 let
Neakceptujeme: Domácí zvířata