Apartmán a studia ve vinařském městečku

Apartmány Na Vyhlídce najdete ve vinařském městě Valtice, v okrese Břeclav, na jižní Moravě. Městečko leží v těsné blízkosti rakouských hranic, jižně od CHKO Pálava a asi 10 km od okresního města.

Valtice jsou součástí známého a u turistů oblíbeného Lednicko-valtického areálu. Přímo ve Valticích najdete barokní zámek s unikátní bylinkovou zahrádkou a letohrádek Belveder. Další zámky můžete navštívit například v Mikulově nebo v Lednici. Vinařskou tradici této oblasti připomíná Salon vín České republiky, kde můžete ochutnat vína v rámci stálé degustační expozice. S vinařstvím je spojeno i podzemí města, které vzniklo propojením vinných sklepů a má délku až 900 metrů. Cyklisté a sportovci si v tomto kraji také přijdou na své, cyklistické trasy Vás provedou okolím nebo se převezete až do Rakouska, za trochou adrenalinu vyrazíte do lanového centra Hájenka Park v Břeclavi. Letní dny strávíte u vody u přehrady Nové Mlýny, na koupalištích (Břeclav, Mikulov) a Aqualand Moravia či rakouské termální lázně Laa Vás přivítají během celého roku.

Celoročně nabízíme ubytování ve třech apartmánech, které se nacházejí v patře domu, kde v přízemí bydlí majitel. Apartmány jsou 2 až 4-lůžkové, celkově se zde ubytuje 9 hostů.

Apartmány 1 a 3 jsou studia, tvořené jednou místností. Apartmán 1 je dvoulůžkový s manželskou postelí, apartmán 3 je třílůžkový s manželskou postelí a samostatným lůžkem. V obou apartmánech najdete kuchyňský kout s elektrickým vařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Apartmán 2 se skládá z ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky a kuchyně, kde Vám poslouží elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice. Ke každému z apartmánů náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. U domu na zahradě najdete zastřešené posezení, kde je možnost grilování. Cyklisté ocení stojany na kola v garáži. Parkovací místa jsou k dispozici pro 3 auta. Rádi Vás přivítáme v Apartmánech Na Vyhlídce!