Krásné apartmány za výhodnou cenu

Rozhodli jste se pro dovolenou či pobyt na Dolní Moravě? U nás, v našich Apartmánech Na Výsluní si určitě přijdete na své nejen díky úžasnému výhledu na Králický Sněžník. Apartmány se nacházejí přibližně 400 m od spodní stanice lanovky U Slona, v obci Dolní Morava.

Celoročně se tak můžete vyžít v turistami vyhledávané lokalitě. Oblíbené jsou hlavně během léta cyklistika nebo procházky v turistických botách po okolní přírodě. Vyplatí se navštívit Králický Sněžník, pivovarské muzeum Holby, rozhlednu Klepý, ruční papírnu Velké Losiny, Jeskyně Na Pomezí, Zámek Potštejn, Hrad Litice nad Orlicí nebo Muzeum řemesel Letohrad. Koupání je možné na Pastvinské přehradě, v termálních lázních Velké Losiny i v bazénech městského koupaliště Žamberk. Netradiční místa jsou v Polsku. Stejně tak se dá navštívit originální ,,Lesní bar" Lipová lázně. V zimě si můžete užívat lyžování přímo na 400 m vzdáleném svahu i v blízkém Ski Sněžníku.

Celkově se u nás může ubytovat 50 osob v jednom z 10 našich Apartmánech Na Výsluní. Apartmány jsou umístěny ve dvou domech. Naše mezonetové apartmány jsou vybaveny totožně, každý s kapacitou 5 osob.

Součástí každého je v jeho přízemní části kuchyňka, kde se nachází LCD televize, keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a jídelní posezení. Přízemí apartmánu tvoří také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na pochodí jsou v každém apartmánu umístěny dvě ložnice - 2-lůžková s oddělenými lůžky a 3-lůžková s manželskou postelí a jedním lůžkem. Rozložení je variabilní. Do kterékoliv ložnice je možnost umístit dětskou postýlku. V obou apartmánových domech je zabezpečené WiFi připojení na internet.

Společně se bavit s přáteli či rodinou je možné v prostorné společenské místnosti s gaučovým sezením, dětským koutkem s hračkami a kuchyní. Kuchyň je oproti apartmánem navíc dovybavena indukční varnou deskou, el. troubou a myčkou nádobí. Odtud vede východ na terasu s posezením případně na pergolu. Hosté mohou využívat relaxační místnost s finskou saunou. Na odložení kol i lyží máme vyhrazený prostor v objektu.

Venkovní prostory jsou vhodné na grilování nebo opékání. K dispozici je zde gril, ohniště s posezením i dětské hřiště. Děti se mohou zahrát v pískovišti, na skluzavce, houpačce i trampolíně. Stačí už jen sbalit věci na dovolenou, zaparkovat Vaše auto přímo u Apartmánech Na Výsluní a užívat si krásný pobyt. Těšíme se na Vás!