Pohodlné apartmány a pokoje na Šumavě

Apartmány Na Zlaté stezce hledejte ve vesničce České Žleby, která je částí obce Stožec, v okrese Prachatice, v Jihočeském kraji. Tato obec je zasazena do krásné přírody NP Šumava.

Obec je ideálním místem pro turisty i cyklisty, najdete zde trasy různé náročnosti a délky, poznávat můžete nejen krásy české přírody, ale vydat se můžete i do Bavorského lesa v Německu nebo do Mühlviertelu v Rakousku. K oblíbeným turistickým cílům se řadí například i rozhledny Soumarský most, Knížecí stolec a Boubín. Pokud Vás baví historie, zajděte na zámek Vimperk nebo si prohlédněte zříceninu hradu Kunžvart. Zmínit je třeba také Schwarzenberský plavební kanál. V létě se vykoupete v Křišťanovickém rybníku. O Váš volný čas se v zimě postarají lyžařská střediska České Žleby, Strážný, Horní Vltavice, Kubova Huť a mnoho dalších. Běžkaři ocení desítky kilometrů upravovaných tras.

Celoročně Vás rádi přivítáme v našem penzionu, který nabízí ubytovací kapacity pro 41 hostů. Náš penzion tvoří celkem 10 pokojů, pět 3-lůžkových a pět 4-lůžkových. Tyto si můžete pronajmout každý zvlášť nebo je lze spojovat do apartmánů s vlastní kuchyňkou. Dva apartmány (A a B) se nacházejí v prvním patře (tyto jsou bezbariérové) a další dva (C a D) v podkroví. Apartmány jsou rozloženy následovně:
- Apartmán A - dva 4-lůžkové pokoje,
- Apartmán B - dva 3-lůžkové pokoje a jeden 4-lůžkový,
- Apartmán C - dva 3-lůžkové pokoje,
- Apartmán D - dva 4-lůžkové pokoje a jeden 3-lůžkový.

V každém pokoji najdete televizi, v některých pokojích je po dohodě možné využívat přistýlku na pohovce. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Ke každému apartmánu náleží kuchyňka s keramickou varnou deskou, elektrickou i mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a kávovarem.

V penzionu je Vám k dispozici i společenská místnost s krbem, kde najdete také jídelní stoly se židlemi, rohovou lavici se stolem a televizi. Součástí penzionu je i jídelna, která byla v minulosti využívána jako restaurace, v současnosti je možné zde po předchozí dohodě uspořádat oslavy, ke kterým Vám můžeme zajistit i občerstvení.

Jistě rádi využijete posezení na terase s venkovním krbem, k dispozici je Vám i gril a ohniště. Ve volném čase si u nás zahrajete stolní tenis, badminton nebo petangue. Pro děti máme menší hřiště s trampolínou. Samozřejmostí je kolárna, parkovací místa pro 10 aut najdete naproti penzionu, přes ulici.