Útulné ubytování v příjemném prostředí

Apartmány Orasice 52 jsou situovány v malebné vesničce Orasice, asi 2 km vzdálené od obce Počedělice v okrese Louny. Ubytování je vhodné pro rodinky s dětmi, skupinky přátel, rybáře, turisty či cyklisty.

Okolí apartmánů je jako stvořené na procházky v přírodě, turistiku či cyklistiku. Lounská okres je kromě množství historických památek známý výrobou piva, a na své si přijdou i milovníci umění. V létě se zchladíte na koupališti Louny a rekreační rybáři ocení vodní přehradu Nechranice. Dokonalý relax zažijete v nedalekých lázních Mšené Lázně. Dětičky se přímo v obci zahrají na dětském hřišti a vnějším stolním tenisu. Pokud Vás zajímá historie doporučujeme Vám navštívit zříceninu hradu Hazmburk, zámek Libochovice či zámek Skalka.

Apartmány se pronajímají jednotlivě nebo si můžete pronajmout celý obytný dům v období od 01.05 do 30.09. V tom K dispozici máte dva samostatné apartmány.

Apartmán v přízemí tvoří společenská místnost s pohovkovým posezením, televizí se satelitním příjmem, krbem a jídelním posezením. Součástí je kompletně vybavená kuchyňka s elektrickým sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a myčkou nádobí. Spánek si vychutnáte v 1-lůžkové ložnici se samostatnou postelí, 2-lůžkové ložnici s manželskou postelí a 3-lůžkové ložnici s manželskou a samostatnou postelí. Komfort Vám zaručí dvě koupelny se sprchovým koutem, jedna z nich má navíc toaletu a pračku a samostatná toaleta.

Apartmán na 1. patře má k dispozici také společenskou místnost s kuchyní, totožně vybavenou jako apartmán v přízemí. Tento apartmán sestává ze dvou 3-lůžkových ložnic, obě s manželskou postelí a dvěma samostatnými postelemi. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem, pračkou a dvě samostatné toalety.

Společné chvíle strávíte na rozsáhlé zahradě s pergolou, venkovním ohništěm a posezením. Využít zde také můžete venkovní sprchu na sluneční ohřev. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V letním období je možnost vytápění krbovými kamny. Své auta si bezpečně zaparkujete hned při apartmánech.

Přijďte si k nám odpočinout od hluku velkoměsta a prožijte svou dovolenou v příjemném a klidném prostředí. Těšíme se na Vás v Apartmánech Orasice 52.