Klidné místo s krásným výhledem na vodu

Apartmány Pálavská riviéra najdete v obci Pavlov, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. Obec leží v Pálavských vrších, pod zříceninou hradu Děvičky, na břehu vodní nádrže Nové Mlýny.

Vyrazte na procházku na kopec, který se tyčí nad obcí, zde se nachází zřícenina hradu a naskytne se Vám odsud výhled na přehradu Nové mlýny. V Pavlovských vrších najdete ještě jednu zříceninu, Sirotčí hrádek nad obcí Klentnice. Pokud je Vašim preferovaným dopravním prostředkem kolo, oceníte množství cyklistických tras, po kterých můžete poznávat vinice i památky jižní Moravy nebo dojít až do Rakouska. Z mnoha historických památek v této oblasti zmíníme Lednicko-valtický areál a zámek Mikulov. Přímo v Pavlově můžete navštívit Archeopark, který stojí na místě naleziště z období paleolitu. Vodní sporty a plavání si užijete na přehradě Nové Mlýny, případně zde můžete pozorovat vodní ptactvo. Blízko to máte i do Aqualandu Moravia Pasohlávky (10 km).

Během celého roku nabízíme ubytování v apartmánovém domě. K dispozici je pět apartmánů, každý s kapacitou pro 2 až 4 hosty, celkově se u nás může ubytovat až 15 osob. Vyberte si z těchto apartmánů:
- Apartmán Kristýna - 2-lůžkové studio s manželskou postelí,
- Apartmány Marcel, Matěj a Adéla - 3-lůžková studia s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- Apartmán Veronika - 4-lůžkový apartmán s jednou ložnicí (v ložnici dvě samostatná lůžka, v obývací místnosti manželská postel).

Každý z našich apartmánů disponuje kuchyňským koutem s elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem, nechybí jídelní stůl. K vybavení apartmánů patří také televize se satelitním příjmem. V každém apartmánu najdete vlastní koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a fénem. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na požádání Vám poskytneme dětskou postýlku.

Při apartmánovém domě najdete vinný sklep, takže si můžete dopřát doušek dobrého vína, které je pro tuto oblast typické. K dispozici je Vám i zastřešená terasa s posezením a venkovním krbem. Na zahradě najdete také ohniště a zahradní houpačku. V areálu chováme domácí zvířata, na které se můžete v případě zájmu podívat. Samozřejmostí je prostor vyhrazený pro odkládání kol. Parkování pro 8 aut je zajištěno na pozemku u apartmánů.

Navštivte naše Apartmány Pálavská riviéra a užijte si atmosféru tradiční jihomoravské vinařské obce.