Výhodné a komfortní ubytování s bazénem

Apartmány Plavsko najdete v malebné jihočeské vesničce stejnojmenného názvu, nacházející se 14 km od Jindřichova Hradce.

Během celého roku Vás rádi přivítáme ve dvou apartmánech s celkovou kapacitou až pro 10 osob. První apartmán disponuje jednou ložnicí, druhý dvěma ložnicemi, přičemž každá obsahuje jednu manželskou a dvě samostatné postele.

Součástí obou apartmánů je obývací místnost s kabelovou televizí, krbem a sedačkou. Každému přísluší kuchyňský kout, vybavený ledničkou s mrazákem, myčkou nádobí, elektrickou troubou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním posezením. Koupelny obsahují vanu a toaletu, u apartmánu s jednou ložnicí se zde nachází navíc pračka.

V celém objektu je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet. V exteriéru na Vás čeká bazén a ke každému apartmánu přísluší dvě terasy s pergolou, přičemž jedna je s venkovním krbem. Zrelaxujete se i přípravou chutných jídel na grilu či hraním šipek. Pro děti máme k zapůjčení dětskou postýlku. Kola či lyže si bez obav uschováte v uzamykatelné místnosti. S parkováním se zaručeně nebudete trápit, protože u domu si zaparkujete až 4 auta. Po dohodě Vám rádi připravíme snídani.

Plavsko poskytuje rozmanité možnosti trávení volného času. V okolí se nachází množství cyklostezek nejen pro náročné. Třeboňsko je známé i velkou koncentrací rybníků, jako je například Velký Hatínský rybník, Nový Stříbřecký rybník, rybník Rožmberk, Staňkovský rybník a rybník Hejtman. Vykoupete se také v bazénu Jindřichův Hradec - Frankův Dvůr a aquaparku Jindřichův Hradec. Ani v zimě nevyjdete na prázdno - nejbližší lyžařské středisko je ve vesničce Hradiště, ležící u Nové Bystřici.

Přijďte k nám a prožijte klidnou dovolenou, u které Vám nic nebude chybět. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!