Nové horské apartmány u lyž. střediska

Nové a komfortně zařízené apartmány PocoLoco najdete přímo u sjezdovky Javor ve známém turistickém městě Pec pod Sněžkou v Královéhradeckém kraji na severovýchodě Čech. Pec pod Sněžkou je oblíbeným horským střediskem zimních i letních rekreací a významným centrem cestovního ruchu.

Tato lokalita je skvělým místem pro rodinky s dětmi, turisty i sportovní nadšence. V letním období je Pec vyhledávaným místem pro turisty, odsud se můžete vydat na nádherný výlet na nejvyšší vrch v Česku, Sněžku ať už pěšky nebo lanovkou. Na jejím vrcholu můžete také obdivovat i kapli sv. Vavřince. Během horkých letních dnů se určitě skvěle zabavíte na koupalištích Valteřice, Jilemnice, Dolní Kalná i na lesní plovárně Retropark Sejfy. S dětmi se také dosytosti vyřádíte v Aquaparku Špindlerův mlýn a relax si dopřejete v Aquacentru Janské lázně. V zimě si užijete příjemné lyžování, snowboardování i běžkování na svahu oblíbeného lyžařského střediska Pec pod Sněžkou.

Během celého roku Vás srdečně ubytujeme v Apartmánech PocoLoco, které disponují maximální kapacitou pro 16 osob. Do apartmánů na 1. a 2. patře vyjedete výtahem. Vybrat si u nás můžete z těchto apartmánů:
- jednoho 4-lůžkového apartmánu s 2 ložnicemi A2 (s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na rozkládací pohovce),
- dvou 3-lůžkových apartmánů s jednou ložnicí A3, A4 (každá s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na rozkládací pohovce).

Všechny apartmány disponují kromě příslušného počtu lůžek a ložnici stejným vybavením. Každý z nich má vlastní plně vybavený kuchyňský kout s indukčním jednoplotýnkovým vařičem, jídelním posezením, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mrazákem. V obývací místnosti, která je přímo propojena s kuchyní si příjemně posedíte na pohodlné rozkládací pohovce, kterou v případě potřeby je možné využít jako přistýlku pro dvě osoby (vznikne plnohodnotné lůžko o rozměru 160 cm x 200 cm), zde si zároveň podíváte dobrý film v televizoru s kabelovým příjmem. Samozřejmou součástí každého apartmánu je i vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky a toaletou. Bezplatné WiFi připojení na internet je dostupné v každém apartmánu.

Hosté během pobytu mají možnost doobjednání si snídaně, polopenze či plné penze v restauraci v přízemí našeho apartmánového domu. Pro malé dětičky máme v restauraci k dispozici židli na krmení. Pokud k nám přijdete s lyžemi a koly tyto si odložíte v místnosti k tomu určené. V případě potřeby Vám po dohodě opereme Vaši prádlo. Auta si zaparkujete přímo u objektu. Tak neváhejte, sbalte svou rodinku a známých a přijďte si k nám do Apartmánů PocoLoco užít skvělou dovolenou v krásném prostředí hor. Těšíme se na Vás.